Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Kicsit komplikált a helyzet

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, nevezzük A-nak, akivel ismerjük egymást már jó ideje és nagyon jól kijövünk, viszont ő nem igazán egy álom férfi, nem is nagyon vannak/voltak barátnői, alacsony és kicsit duci, és a viselkedése sem a legnagyobb lány-mágnes, igazából nagyon aranyos és kedves és figyelmes, de egy kicsit furcsa:) Általa ismertem meg a legjobb barátját, T, aki szintén nem a külsejével hódít általában, nagyon lehengerlő személyisége van, de nekem a külseje is nagyon tetszik. Ahogy telt az idő, azt hiszem teljesen beleszerettem, vele kelek, vele fekszem, és néha azt hiszem ő is így érez, abból, ahogy rámnéz, ahogy viselkedik, stb.. Viszont itt jön a probléma, ugyanis A-ról tudom, hogy nem csak barátként szeret engem, T-vel meg ugye legjobb barátok, ezért T nem bántaná meg A-t azzal, hogy randira hív, vagy bármit lép, meg akarja tartani a barátságot.. Viszont engem felemészt, hogy nem lehetek T-vel, de nem akarom, hogy ez a barátságukba kerüljön, vagy az A és az én barátságunkba. Soha nem bocsátanám meg magamnak, hogy emiatt A elveszítsen minket, és semmiféleképp sem akarom, hogy A rosszul érezze magát, vagy elhidegüljön T-től. Fogalmam sincs mit kéne tennem, ha csak T-re gondolok sírni lenne kedvem:( Szerintetek?
2011. ápr. 7. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg randizni Tomival, először úgy, hogy András nem tudja és ha összejön, kijöttök egymással, akkor vonuljatok András elé és mondjátok el neki kedvesen. Mondd meg neki, hogy szereted Tomit, jól elvagytok és hálás vagy neki, hogy bemutatott a barátjának. Ha pedig nem jön össze, akkor nincs min filózni. :)
2011. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nemszépdolog,

de titokba Tomival randizni,és ha jól kijöttök,elmondani Andrásnak,hogy mi a helyzet:)

ha nem András mondta el neked,hogy nem barátként néz rád,akkor neked nem muszáj "tudnod" hogy ő mit érez..ez kicsit önző dolog ugyan de hát ezvan :/

2011. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valaki így is, úgy is rosszul jár. Gondolom nem szeretnéd, ha te lennél az. Én a helyedben összejönnék T-vel, és ha A rosszul reagál elfelejted.
2011. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat eddig, a háta mögött nem akarom csinálni, na meg T nem fog elhívni sehova, nekem kéne őt, de az meg milyen.. Nem A-tól tudom konkrétan, hogy szeret, de ő is utalt rá. Ráadásul én elég "dekoratív" vagyok, és A folyton azt hajtogatja, ha nem vagyok ott, hogy ilyen lánynál esélye sincs, amitől meghasad érte a szívem, annyira rosszul érzem magam, csak az a tény nyugtat, hogy T sem egy fehérnemű modell:) Igazából tudom, hogy ennek nem kellene tényezőnek lennie, de mégis az, ha belegondoltok. A-nak sosem voltak lány barátai, nem is nagyon került közel lányokhoz, nem akarok nagyképűnek hangzani, mert vannak nálam sokkal szebb lányok is, de pont velem hozta össze a sors, én meg nem viselkedtem vele elutasítóan, mint mindenki más, mert nagyon szerethető ember.

Egyébként légyszi ne hívjátok őket Tominak és Andrisnak, mert a nevek nem találtak (ráadásul igazából A is T, csak nem akartam T1-et meg T2-t:D) de tökre valóságosnak tűnnek, inkább legyen mittudomén Aladár meg Tihamér, esetleg Ajtony és Töhötöm, köszi:)

2011. ápr. 7. 16:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez a dolog állt fenn. Mindent megpróbáltam, hogy ne rontsak el semmit, de lehetetlen úgy megoldani, hogy ez ne tegye tönkre A és T, illetve te és A közti barátságot, ha összejössz T-vel. De valószínű, hogy ez előbb-utóbb úgy is bekövetkezett volna. Legyél boldog T-vel...
2011. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor az egyik tuti h Tibor..a Tiborok teszik tönkre az életemet: $ :DDDDDDD
2011. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem inkább Adam xD
2011. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!