Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyzet ezzel a "kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet ezzel a "kapcsolattal" szerintetek?

Figyelt kérdés

17 éves (végzős) lány vagyok :))

és a helyzet az, hogy van egy osztálytársam (18F), aki nem is tudom hogy miért, de vonz (külsőre nem kifejezetten az esetem)

tudom, hogy nem tartozom azon lányok közé, akik neki tetszenek (kicsit duci lány vagyok), így esélyem sem lehetne nála.

viszont utóbbi időben suliba piszkálódik olykor-olykor. van 1 óra (azaz hetente 4x is), amin előtte ülök (tök véletlenül kerültem oda), és elmúlt 1-2 hétben szoktunk beszélgetni már amennyire engedi az óra, és azóta volt hogy csak úgy kíváncsiságból (hogy milyen hosszú a hajam) kihúzta pár szál hajamat(xD) óra közben, rugdosta a székemet, s*ggbe akart rúgni (miközben ültem xd) meg kinyújtja a lábát, és lökdösni kezdi a lábamat, ha elmegy mellettem a fejemen végighúzza a kezét, vagy kicsit kócol, meg hasonló dolgok.

ilyesmiket csinál(vagyis nem tudom, csak azt hogy veszekednek vele) két csajjal(ők bejönnek neki, de barátjuk van) is, akik vele egy faluban laknak. mást viszont úgy nem piszkál.


szerintetek miért lehet ez? akar valamit, vagy csak úgy "unatkozik"?


2011. okt. 21. 22:44
 1/5 DiMalto ***** válasza:
ne álmodozz,annak sosincs jó vége........
2011. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem álmodozok, csak elgondolkoztam ezen :)
2011. okt. 21. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de baromi jót röhögtem. Most tényleg van aki arra élvezkedik, hogy mekkora paraszt vele a srác aki tetszik neki.


Na jó mindegy. Amit javasolni tudok, hogy próbálj neki tetszeni. Ha a súlyoddal van gond, lehet ezt "a fogadjon el úgy, ahogy vagyok" dolgot játszani, de nem biztos, hogy célra vezet.


26/F

2011. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár tetszenél neki..., de szerintem sem ez a helyzet. Szerintem azért piszkál, mert "kéznél" vagy és "könnyű" célpont. Lehet mindenhol azt írják hogy a fiúk piszkálják a lányokat akik tetszik nekik de... ez amit te leírtál szerintem már túlmegy az afféle piszkáláson. Inkább mond meg neki, hogy szálljon le rólad :)
2011. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem mondtam hogy "élvezkedek" erre, és nem bunkón csinálja ezeket, ha bunkó akkor nagyon bunkó és leszar mindenkit :D

nem ((feltétlenül)) összejönni akarok vele, csak kíváncsi vagyok más hogy látja ezt

2011. okt. 21. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!