Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez fizikailag hogy lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fizikailag hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
a fő problémám az hogy nem olyannak látom magam mint mások engem, srác vagyok és sokan mondják hogy nem vagyok ronda gyerek meg helyes vagyok és szép lányok is jelezték ezt felém, de én miért nem tudom azt látni fényképeken, vagy tükörben amit ők?? miért látom magam rondának? hisz ugyan azt látom a szemeimmel mint mások nem? bocsánat ha hülye kérdés és nem tartozik ide :S
2011. ápr. 7. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A szépség relatív, nem fizikai kérdés.
2011. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt teljesen át tudom érezni, mert velem is ugyanez van! Nézem magam a tükörben, és egyáltalán nem látom magam sokkal helyesebbnek, mint a többi srác... Viszont, mivel sokat mondogatták ezt nekem, ezért kicsit megnőtt az egóm és kezdem elhinni :D:D
2011. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
önbizalomhiány... a legtöbb ember nem elégedett önmagával
2011. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd meggyőzödsz magadról,de ne foglalkoztasson ez a kérdés.
2011. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felrraksz egy képet? Őszintén válaszolok :PP :))

17/L

2011. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jaja, rakj fel képet!:)
2011. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!