Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiben különbözik fizikaila...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben különbözik fizikailag egy érettebb (16-17 körüli) tinicsaj és egy érett nő teste?

Figyelt kérdés

Mivel még szűz vagyok, nagyon sokáig nem láttam velem egykorú csajt meztelenül. Valahol viszont nemrég láttam egy meztelen képet, és úgy láttam, hogy egy 16 körüli csajnak ugyanúgy lehet jó melle, szép lába, jó alakja, stb. mint egy felnőtt nőnek.


Akkor voltaképp van lényegi különbség? Ha igen, mi?


16F


(a személyemet támadó válaszoktól kíméljetek meg)


2010. jún. 10. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az egyik meg friss es oszinten sikit, a masik meg mar egesz embereket tuntet el a ...
2010. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
első, ebben van valami :D csak az a kérdés, hogy melyik melyik...XD ebben a mai világban...
2010. jún. 10. 18:51
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
A felnőtt nő szőrösebb...
2010. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ez sem teljesen igaz, mert egy idősebb tinicsaj ugyanúgy szőrösödik, mint egy felnőtt - mert ezek alapvetőek a másodlagos nemi jellegeket illetően, ezért korábban kialakulnak (12-14 év között)


legalábbis így olvastam a szakirodalomban

2010. jún. 10. 19:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

16-17 évesen már majdnem teljesen nővé érett az ember, szóval nagy különbséget nem találhatsz, max annyit, hogy a fiatalabbnak kicsit feszesebb a bőre, az idősebbeknek meg talán kicsit látványosabb a csípője, dereka,de ez egyénfüggő :D


15/L

2010. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
hát 25 után a legretebb :D
2010. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Az érettebb nőknek már ki van alakulva a csípője, dereka, az egész teste. És ez észrevehető.

23/Nő

2010. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokkal feszesebb a bőr,keményebbek az izmok,cicik és egy fiatal lánynak a természetes illata is sokkal jobb.
2010. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a keményebb izmok egy marhaság. Nem a kortól függ, hanem az edzettségtől. A mai anorexiás tiniken hol az izom? Én csak 24 vagyok, nyilván a 67 éves nagymamám erősebb mint a mai fiatalok.
2010. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35+ nők powa:)
2010. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!