Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti a testetek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti a testetek melyik részeit szoktátok rendszeresen borotválni?

Figyelt kérdés

Jó, az arc egyértelmű, de hónalj, intim zóna, has, mell....ilyesmikre lennék kíváncsi, és milyen módszerrel, valamint milyen időközönként.

Am a kérdéseket megelőzve, nemrég szóba került a téma haverok között, és meglepődésemre páran azt mondták, h csak az arcukon szoktak borotválkozni, így mertült föl bennem a kérdés föltevése itt is....

lehet, h nem a legfelelőbb kategória, tudom.....mind1

Ha lehet, akkor írjatok egy életkort is ;)


2011. ápr. 7. 19:32
1 2
 1/18 Moszuke ***** válasza:

23f


hónalj ha már hosszabb olyan 5mmnél, kukit ha az is kezd nagyon megnőni (nyár miatt hogy ne r*hadjon bele a f*szom a ruhába sűrűbben fogom) és a pofa az meg ha épp eszembe jut.

has, mell, hát, kéz, láb stb soha

2011. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
..........legMEGfelelőbb kategória..............
2011. ápr. 7. 19:36
 3/18 anonim ***** válasza:
Csak az arcomat én is. Odalenn nincs szükségem rá (a barátnőm közölte, hogy hidegrázást kap a kisfiús szerszámtól) a hónaljam nem szokott annyira izzadni, hogy a fürdés ne oldja meg, a lábamat meg csak nem fogom borotválni?! :)
2011. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Csak arc. Annak is csak az aljarésze. Nem is tervezem máshol.
2011. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hónalj és fanszőr. Mellkasom, hátam még nem szőrös úgyh azokat nem kell, de ha az lesz fogom. Láb kizárva, az már b*zis. 1mm-nél már vágom. 22F
2011. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jah meg a hasat.
2011. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

csak arc.

24-epszilon

2011. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nem igazán értem ezt a nagy meglepődést, ez a mindenhol agyonborotváljuk magunkat csak néhány éve divat, főleg a fiatalabb generációban (mondjuk ha én meglátok egy borotvált férfi hónaljat vagy ne adj isten mellkast, akkor még mindig kapásból az a régi reflex, hogy ez most vagy profi úszó vagy b*zi))
2011. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"néhány éve divat, főleg a fiatalabb generációban"


Akkor mit mondanál az ókori egyiptomiakra, akiken egy szőrszál sem volt, mert tisztátalannak tartották? Az meg h a fiatalabb generáció, akik nem a kádárizmusban nevelkedtek, igénylik az ápoltságot, csak jó dolog...

2011. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hát azért ez a nagy szőrtelenség már tényleg bzis...
2011. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!