Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti a testetek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti a testetek melyik részeit szoktátok rendszeresen borotválni?

Figyelt kérdés

Jó, az arc egyértelmű, de hónalj, intim zóna, has, mell....ilyesmikre lennék kíváncsi, és milyen módszerrel, valamint milyen időközönként.

Am a kérdéseket megelőzve, nemrég szóba került a téma haverok között, és meglepődésemre páran azt mondták, h csak az arcukon szoktak borotválkozni, így mertült föl bennem a kérdés föltevése itt is....

lehet, h nem a legfelelőbb kategória, tudom.....mind1

Ha lehet, akkor írjatok egy életkort is ;)


2011. ápr. 7. 19:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

hmm, a magam közel 24évével nem igazán volt már közöm a Kádár-korszakhoz, de az én koromban ez még nagyon nem volt szokás. Most úgy látszik, már az, ez van.

Ha ez az új módi, felőlem, csak ez a kerekre nyílt szemekkel való rácsodálkozás, hogy 'ilyen van?' meglehetősen mókás a számomra, mert mondjuk a társadalom igen nagy többségének épp ez a férfiak mindenhol borotválják módira kerekedik ki a szeme, hogy 'jé, ilyen van?'


Valami érthetetlen módon folytán már 5-10 évvel ezelőtt is voltak férfiak, és valahogy nem éreztük magunkat gusztustalan ősembernek, hogy férfi létünkre szőrösek voltunk.

2011. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat....

Én a hónaljat, meg "ott" szoktam rendszeresen borotválni (persze arcot is)hasat is, sztem ez így higiénikusabb, és könnyebb tisztán tartani, főleg nyáron, másfelől meg én pl. elvárom egy lánytól, akivel komolyabb dolgokba bonyolódok, h borotválva legyen lent is, aki nincsen ahhoz hozzá sem nyúlnék, mert engem személy szerint egyszerűen elképesztően visszataszítana, kiábrándítana, és így akkor ha én elvárom, nyilván részemről is meg szeretnék felelni ennek a követelménynek, meg hát önmagam miatt is. Ezek az én szempontjaim, nem akarok senkit leszólni, aki nem szokta, ez mindenkinek a saját döntése.

A láb borotválását én is túlzásnak tartom, vagy kar.... eszembe sem jutna!! :)

Egyébként nem egészen igaz, h ez most holmi új fajta divathullám lenne, az iszlám pl. előírja az intim rész borotválását, és az ugye nem egy új keletű dolog (nem vagyok muzulmán, csak tudom) :)

2011. ápr. 7. 20:36
 13/18 anonim ***** válasza:
"20:31"! Kádár vagyok. Én meg 22, és ált. suli 7-es voltam mikor tesin kiröhögtek a hónaljkutyáért. Azóta borotválom. Am szabad megkérdeznem milyen zenét hallgatsz? Rockok és metált, ha nem tévedek...
2011. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Engem sajnos nagyon sok és nagy szőrrel áldott meg a sors,és ha b.zis nak tartják,ha nem én borotválom mindenhol.
2011. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

az iszlám egy dolog, meg biztos vannak egyéb kultúrák is, ahol ez a kultúrában benne.

Itthon nem volt benne.

De mondom, engem igaziból nem zavar, kicsit idétlennek tűnik a látvány, nálunk még nem ez volt az ideál, de mivel fiúkról van szó, igaziból nem túlzottan érdekel, hogy mit csinálnak magukkal. Amíg a másik oldalon van fogadókereslet a szőrös pocira (és abban a korosztályban, ami érdekel, láthatóan van), addig nekem aztán teljesen mindegy.

Csak azon mosolygok, mikor megy a rácsodálkozás, hogy jéé, van aki nem borotválja.



20:40 akkor nálatok előbb elkezdődhetett a dolog, mint nálunk, mi konkrétan azt röhögtük körbe, aki borotválta (konkrétan 1 emberről van szó).


a zenei kérdésre: érzem a szép kis sztereotípiát a kérdésben, de ki kell ábrándítsalak, nagyon mellé. Nem igazán szoktam zenét hallgatni, de mikor igen, akkor is eléggé messze vagyok a metáltól (mondjuk Zorán, LGT, Beatles, Queen, hasonlók).

Tehát nem, nem csak koszos büdös rockerek, metálosok szőrösek, hanem úgy mindenki, aki kimaradt ebből a hullámból.

2011. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csak az arcom!
2011. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sehol. Nem vagyok b.zi, hogy a karomat és a lábamat borotváljam. Még az arcomat se, elég lenyírni nullás géppel, hadd maradjon meg a borosta.
2011. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

csak az arcom

25/F

2011. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!