Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azok a fiuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azok a fiuk, akiknek nincs baratnojuk, szortelenitik a nemi szervuket?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 19 eves srac.
2011. ápr. 7. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Én megnyírom, de nem borotválom. így is, úgy is.
2011. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy,ez mindenkinek a magánügye.
2011. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves masodik valaszolo- bocsass meg, hogy fel mertem tenni ezt a kerdest! Hova is gondoltam!
2011. ápr. 7. 20:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Én akkor is leborotváltam amikor nem volt barátnőm.Én nem a szex miatt szedem le,hanem kipróbáltam és jobb érzés volt,azóta borotválom.
2011. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is leszedem hiába van csajom vagy nincs.

kényelmesebb úgy :)

2011. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én leszedem pedig nincs barátnőm már egy ideje.Ez szokás kérdése.Ez olyan, mint mikor az ember indexel pedig nincs egy kocsi se a hátamögött.A végén már magamért csinálom, nem másért.
2011. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én vicces mintákat vágok bele, csak akkor egy hétig nem tudok maszturbálni, mert elröhögöm magam.
2011. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Én lány vagyok, de nekem is az a tapasztalatom, hogy borotválják. Legalábbis akkor mikor bulizni mennek, biztos. Meg szerintem is kényelmesebb úgy nekik is. Én is borotválom/gyantáztatom, akkor is ha nincs kapcsolatom. Sokkal jobban érzem úgy magam.
2011. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én csak levágom rövidre.

20f

2011. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
49%
mindig leborotválom, mert higénikusabb és pompássabban néz ki! :-) 33f
2011. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!