Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen lányok tetszenek? Külső és belső tulajdonsággokat is irjatok illetve a kniézetét is.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 18:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

Nézzen ki úgy, mint Jodie Foster 20 évesen egy baseball meccs után.

A belső meg abszolút lényegtelen.

2011. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%

a kinézet a legfontosabb

ez alapján mérem fel, hogy EGYÁLTALÁN milyenek lehetnek a belső tulajdonságai.


tessék nyugodtan lepontozni, mindenki tudat alatt így méri fel a másikat!

2011. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
amugy meg szerintem is eléggé fontos a külső, mert amig nem ismered a másikat csak a külső alapján döntjük el, hogy összejövünk-e valakivel vagy sem.de hogy nézzek ki az a csaj?és mondjuk a természete milyen legyen?
2011. ápr. 8. 18:46
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

Külső:

- szőke vagy barna hosszabb haj (vmi formája is legyen)

- formás fenék

- mell az mindegy

- esztétikus arc

- szép szemek (szemmániás vagyok :D)

- ne legyen töpszli :DD


belső:

- humoros

- ne legyen beképzelt k*rva

- kedves

- ne legyen sok önbizalma (jó, amikor bókolok neki, és ellenkezik... :DD)


Valami ilyesmi jön be nekem. :)

17/F

2011. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,még emgirhatjátok, hogy milyen lányok jönnek be.
2011. ápr. 8. 18:55
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt komolyan gondolod, hogy csak a külső alapján döntöd el, hogy összejössz-e valakivel??

Atyavilág...



Amúgy nekem:

1. szempont: Személyiség. Avagy illeszkedik-e az enyémhez, ugyanis nekem spéci van :D Nem kell különösre gondolni, csak kicsit tán összetettebb, mint az átlag. A legfontosabb ebből tán a reális életszemlélet, hisz majd' minden további ebből következik, ez az értelmi rész. Az érzelmi része pedig legyen kiegyensúlyozott.


2.szempont: Életrevalóság. Hiába kedves és aranyos valaki, hogy ha fogalma sincs a világról, ami körülveszi. Az ilyenekkel nem tudok meglenni sokáig egy légtérben. Avagy ismerje a világunk fizikai, történelmi és polgári alapjait. Tehát például: tudja, mi az a gravitáció, tudja, kik mit csináltak az országért, és tudja, hogy ki az a gázóraleolvasó. (Nem vicc, sokan vannak, akiket ha egyedül hagynánk, éhenhalnának az ilyen típusú hülyeségük miatt)


3. szempont: Külső. Nincs kifejezett ideálom, tud nagyon szép lenni a szőke is meg a fekete is. A lényeg, hogy nekem tetsszen. Ha az első két rész olyan, hogy maximálisan kielégítő, a külsőt automatikusan tetszetőssé varázsolja. Ergo a külső érdektelen.

2011. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
hát amig nem ismersz valakit csak a külső alapján döntöd el hogy megszeretnéd ismerni vagy nem
2011. ápr. 8. 19:26
 8/23 anonim ***** válasza:
És a megismerés egyetlen módja, hogy összejövök vele?
2011. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
nem, de csak szimpatikus kell legyen és kell tetszedjen, hogy elkezdj ismerkedni vele.egy olyan csajjal nemfogsz ismerkedni aki nem tetszik egyáltalán.
2011. ápr. 8. 20:05
 10/23 anonim ***** válasza:

Aha, szóval a sors vigyáz, és nem hoz velem össze egy osztályba, munkahelyre, vagy akár baráti társaságba olyan lányt, aki nem tetszik. Ha mégis, mereven zárkózzak el mindenféle megismeréstől, ergo bármiféle kommunikációtól? Az összes párkapcsolat úgy születik, hogy az egyik kinézte magának a másikat az utcán, és ismerkedni kezdtek?


Ja, és legutóbbi válaszod első szava: "nem". Milyen módjai vannak még a megismerésnek véleményed szerint? Miért nem lehet ezeket alkalmazni összejövés helyett?

2011. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!