Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, akinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akinek az aranyos arcú fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Pl.: Logan Lerman

:)


2011. ápr. 8. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Igen én. 16/l
2011. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

ez midnen csak nem aranyos. babaarc. fúj. Nekem bejön ha van a fiúarcán pár pattanás(nem az a gennyes, hanem pl hegek) vagy a borosta nálam pl nagyon nyerő. :)

15/l

2011. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
nekem bejön :) 15/L
2011. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nincs kifejezetten zsánerem. Tetszett már tipikus baba arcú fiú is, kicsit hosszabb haj, szép bőr, gyönyörű szemek, de tetszett már borostát, sötét barna, csillogó szemű fiú is, aki megbabonázott azzal, ahogyan a szemembe nézett:$

Természetesen fontos a külső, de 65%-ban a belső a fontos.

A külső viszont az alapvető ápoltság, alkalomhoz illő öltözék, kisugárzás stb. és ehhez jön még a külső, mint adottság, mert bárki bármit mond arról, hogy a belső a fontos, mindenki tudja, hogy ez nem teljesen igaz. Kell, hogy meglegyen az a kémia, a vonzódás, amihez szükséges a belső, de a külső vonzódáshoz a külső adottság kell.

Szóval lehet, hogy beleszeretek egy aranyos arcú fiúba, de lehet, hogy pont egy szexi, borostás pasira esik majd a választásom:)

15/L

2011. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Juci94 válasza:
nekem abszolút bejön :)
2012. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Még sose lattam, de cukhi 
2014. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!