Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek egy lány aranyos, ha fél a rovaroktól, sikítozikha meglát egyet és hozzá ér? Vagy ha esőben jajgat, hogy tönkre megy a frizurája?

Figyelt kérdés
Bocsi, kicsit úgy hangzik a kérdésem, mintha a választ is megadtam volna rá. De nem így akartam feltenni a kérdést.
2011. jún. 19. 03:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha túlzásba viszi elég kiábrándító. Hisztis ..csának nevezik, az pedig teljesen egyénfüggő hogy meddig aranyos.
2011. jún. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer-kétszer elmegy,de azután már szólok,hogy nem kellene pic-s-áskodni tovább.

Egyébként az ilyen típusú nők szokták azt csinálni,hogy télen ott állok télikabátban sálban,sapkában indulásra készen az ajtóban,de ő még mindig a haját vasalja,nem törődve azzal,hogy leizzadok,kint meg megfázok.

Nem díjazom hosszabb távon a műbalhét és semmiképp nem aranyos.

2011. jún. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

a frizurás balhéért annyira nem lennék oda, de a rovartól rettegés az szerintem aranyos és hősiesen el lehet pusztítani amiért jutalom jár, ha meg nem sikerül akkor szorosan összebújva aludni, hogy biztonságban érezze magát, tetszene

25f

2011. jún. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Sikítozó lány sosem aranyos.Miért kellene rovaroktól félni?Jó esőben sétálni jóleső tud lenni.Meg földöntúlian gyönyörű porka hóesésben.
2011. jún. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
na az esö9 nyavajgás nem lenne oké,nöként is zavar ha más ezt csinálja.jo meg lehet emliteni hogy jaj fenébe tönkremegy a hajam,na mindegy.pl igy nem p*csás.a bogár meg olyan dolog,hogy én pl kiskorom ota paranoiásan félek a pókoktol.párom adott puszit eltávolodtam tölem két centire csüngött a pók.akkorát orditottam hogy párom haja lerepült a fejéröl...irtozok a pokoktol és nyavajgok ha látom hogy jaj ott egy pok de undorito...más bogárral nincs gondom csak pok meg aminek több lába van...
2011. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Én ezeket a dolgokat kifejezetten vissztaszítónak találom egy lányban. Nem szeretem a városi libákat, akik fényévekre vannak a természet megértésétől, és hisztiznek, ha meglátnak egy tök ártalmatlan rovart. Számomra az az igazi nő, aki szívesen csatangol a természetben bakancsban, szakadt farmerban kócos hajjal, szívesen hempereg a hóban velem.
2011. jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

utolsó egyetértek :D

16 éves bakancsos szakadt farmeres természetkedvelő lány :D

2011. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
én nagyon szivesen megyek természetbe,imádom vidéket,az állatokat.csak a pok ami nem xD hangyával elvagyok,bodobáccsal is,poloskával is.bármi csak NE pók és százezerlábu xD
2011. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Kedves előző, az arachnofóbiát meg tudom érteni, nem is az ilyen lányokkal van baj, hanem az olyanokkal, akik sikoltoznak, ha meglátnak bármilyen állatot, ami nem aranyos.
2011. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

És az nem túl kiábrándító, ha valaki nem ,hogy nem fél tőle, hanem szépen elfogadja, hogy ott van rossz helyen és kiteszi az ablakon. Elintézem magam, de így viszont a férfi nem tud "hősiesen" viselkedni. Városban élek, de mégsem irtózok az állatoktól.


Ha pedig esik az eső és éppen olyan meleg van vagy olyan kedvem, akkor képes vagyok kimenni :D


Szóval én a másik végletet képviselem.

Ez nem túl kiábrándító egy férfi számára?

2011. jún. 19. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!