Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlen csók, vagy talán mégse?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen csók, vagy talán mégse?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kintvoltunk pár ismerőssel,beszélgetni,stb.Van egy lány,akivel mindig puszival köszönöünk,búcsúzkodunk.Mikor indultunk volna,a byebye puszinal,nemtudom hogy irjam xD,véletlen összeért a szánk,nem teljesen,csak félig,ha értitek.Ráadásúl tetszik a lány nekem.Nemtudom hogy felhivjam e,és megbeszéljük,úgyértem ciki lenne?Nemlehet hogy csak véletlen? Amúgy ezvolt az első ajak-kontaktom lánnyal (15/F) és megkellhagyni,nagyon felemelő érzés volt.Még most is érzem.

~


2011. aug. 7. 01:51
 1/3 anonim válasza:
ő hogyan reagált a félresikerült puszira?és milyen a kapcsolatotok?
2011. aug. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jóban vagyunk,be is jövök neki,barátnőjének mondta.

és hát nemis tudom hogyreagált,nem mondott utána semmit,csak szia,és elment.

2011. aug. 7. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg mert ez miatt a barátságotok negatív értelemben is megváltozhat
2011. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!