Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után szoktál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szoktál lefeküdni a pároddal egy új kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha én vagyok a lány 1 hónap. Ha a fiú, akkor minél hamarább.
2011. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszolút változó, mindig a helyzet hozza. Általában megvárom azt, amikor úgyérzem, már gátlások nélkül letudok vetkőzni előtte, kitudom tárni magam, illetve megvan az a bizalom közöttünk, ami nekem ehhez szükséges! Volt olyan hogy ez két hét után megtörtént, viszont olyan is, hogy két és fél hónap után sem. Nagyon nagyon változó, kapcsolatfüggő... 20/L
2011. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hahh, szoktam új kapcsolatban, aszondja. Mi ez, alsógatya, hogy így váltogatni kéne?
2011. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első, ez komoly!

:D


Azt ismeritek mikor az új elitéltet bezárják a cellába, és a cellatárs kérdi:

- na és mi akarsz lenni, apuci vagy anyuci?

- hát ha lehet inkább apuci lennék

- jó, akkor most apuci leszopja anyucit!

:D

2011. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Ruhát sem veszek anélkül, hogy felpróbálnám...
2011. ápr. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát változó...attól függ milyen kapcsolat,hogy érzem magam,mit akarok.

1 nap,1 hét,1hónap volt eddig általában.1 nap utáni szexből is lett már komoly kapcsolatom,és 1hónap utáni szexből volt már olyan,hogy csak komolytalan kapcsolat lett...23N

2011. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miután felségül vettem.
2011. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!