Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap találkoztam egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap találkoztam egy csajjal és összemelegedtünk smárolgattunk és nekem herpeszes a szám És arra vagyok kiváncsi hogy ha smárolok egy csajjal akkor el Kaphatom e az AIDS -t?

Figyelt kérdés
Légyszives csak normális válaszokat mert télleg aggaszt
2011. ápr. 9. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem azthiszem csak vér útján terjed vagyis test nedvek útján is de mintha azt mondták volna, hogy nyál útján nem! De, hogy ott van 1 seb így nemtudom :S
2011. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na szóval a herpesz nem a számon belül van hanem a szélén
2011. ápr. 9. 12:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak abban az esetben kaphatnád el, ha a csaj szályán is van seb, és minimum aidsos a csaj!

Viszont ő elkaphatta tőled a herpeszt, így számíthatunk rá hogy egy csaj feltesz ide egy kérdést: "A pasi akivel smároltam herpeszes szájú. Elkaphatom tőle a herpeszt meg az aidset?"

:D

2011. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sorry, az száján akart lenni...

:D

2011. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielégítő válaszodat xd amugy a csaj azt mondja h enm aids es csak kicsit hipohonder vagyok :) azt jaaa seb se volt a száján nem is vérzett neki :D szóval akkor nem valószinő h kaptam el tőle valamit :)
2011. ápr. 9. 13:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, a nyál az nem testnedv?
2011. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a nyál az nem testnedv :) ha mondjuk csokkal terjedne akkor mindenki AIDS es lenne szinte :)
2011. ápr. 11. 16:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát csak nem aids-es a csaj..
2011. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

MEgkérdeztem egy AIDS el foglalkozo szakcsoportot :


NEM!


Ha a nyálában nem volt látható vér, akkor nem.


Nyállal, izzadtsággal, közös wc-használattal, kézfogással cseppfertőzéssel NEM TERJED A HIV.


Dr AATSZ



From: asd23123 asda1231 [mailto:.....@freemail.hu]

Sent: Sunday, April 10, 2011 7:24 PM

To: segitseg@anonimaids.hu

Subject: AIDS



Jó napot!

Azt szeretném megkérdezni el kapható e úgy az AIDS h a partneremnek aki feltehetően AIDS es nem sebes a szája de viszont nekem herpeszes... (nem vérzett a szája vér nem került a nyálába)

2011. ápr. 11. 17:01
 10/10 anonim ***** válasza:
tudtommal kb. 5 liter nyál kéne ahhoz hogy elkapd tőle az Aidset.
2011. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!