Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mell nagyság problémám van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mell nagyság problémám van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kicsi a mellem és nem tudom hogy lehetne ngyobb.
2011. ápr. 9. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Az attól is függ, hogy hány éves vagy, és mennyire kicsi a melled. Amúgy meg nekem is csak kb 1 éve nőttek meg, addig kis mellem volt.


20/L

2011. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szülj gyereket, akkor nagyobb lesz.


De most komolyan :D A kicsi mellel leginkább azt lehet tenni, hogy elfogadod. A kicsi keblek is lehetnek gyönyörűek, és tenyérbe illőek.

2011. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14/L vagyok.és 70/a-70/b-s melltartót hordok.
2011. ápr. 9. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg hova akarsz dinnyényi melleket? Ha majd 24 éves korodban is gond lesz, akkor akarj vele kezdeni valamit...


14 évesen még jóformán csak elkezdődött nővé fejlődni a tested, hol van még a vége??

2011. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit tehetsz? Fogadd el. Én kifejezetten nagy mell párti vagyok. De már két álmom volt ahol kifejezetten kis mellű nővel álmodtam. És össze jöttem velük.
2011. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még évekig nőhet a melled, de egy kis mellű lány is lehet nagyon szép!
2011. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!