Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti is szoktátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti is szoktátok a pasikat nézni nemi szervüket a fürdőhelyeken?

Figyelt kérdés
Én egy éve nem borotválom már s 28 évesen észre vettem hogy milyen vonzó a kandikáló fekete szőrzetem, a pasik olyan feltűnően lesik s nekem ez nagyon jó érzés.Szerintem a pasikat a szőrös érdekli jobban.Mi a véleményetek csajok ?
2011. ápr. 9. 15:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet, hogy nem azért lesik, mert annyira tetszik nekik.
2011. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem sem azért lesik, de te tudod...
2011. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

ha nem haragszol, én férfiként válaszolnék.

mi, férfiak nem csak a szépeket nézzük meg, hanem a csúnyákat is. pl egy bajszos nőt is sokáig nézek, mert csúnya, érdekes látvány. a te kikandikáló szőröd is valószínűleg ilyen indíttatásból nézettetik meg.

nem azt mondom, hogy kopaszd meg az egészet, de a bikinivonalat mindenképpen gyantáztasd le, mert az bizony csúnya

2011. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
szerintem se azért lesik mert buknak a szőrre ...
2011. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 nielindi ***** válasza:
93%
szerintem sem azért nézik, mert annyira tetszik nekik. bugyibol kifigyel a susnyás... nagyon nem szexi.
2011. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
ez tuti poén:D
2011. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
te tulok nem tűnt még fel hogy a nők nem nézik meg a csodálatos falloszodat? vagy ők is megnézik, de őket mégse említetted meg. most akkor b uzi e vagy, vagy csak egy kis figyelemre vágysz? EPIC FAIL hogy ekkora hülye legyen valaki
2011. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Bazzed én vagyok hülye vagy más se érti ezt a kérdést?? Megtanulhatnál helyesen fogalmazni már 28 évesen...
2011. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek nem szokása más nőket megbámulni, de egyszer strandon majd kiesett a szeme, annyira nézett valakit. Nézegettem arrafelé, de szemüveg nélkül nem tűnt fel semmi különös. Néhány perc után már böködte az oldalamat, hogy "nézz oda, nézd azt a nőt!!".

Közelebbről láttam, hogy a hölgynek komplett rekettyés lóg ki a bikinialsójából. A férjem egész délután ezen szórakozott, ha felállt a hölgy, egyből követte a szemével, közben vigyorgott és sugdosta nekem a nem túl hízelgő beszólásokat, hogy vajon a motoros fűrész elvinné-e, stb...

Szóval tényleg le tudja kötni az emberek figyelmét, de sajnos nem azért, amiért te gondolod...

2011. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Utolsó: jó fej férjed lehet:D
2011. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!