Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti is szoktátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti is szoktátok a pasikat nézni nemi szervüket a fürdőhelyeken?

Figyelt kérdés
Én egy éve nem borotválom már s 28 évesen észre vettem hogy milyen vonzó a kandikáló fekete szőrzetem, a pasik olyan feltűnően lesik s nekem ez nagyon jó érzés.Szerintem a pasikat a szőrös érdekli jobban.Mi a véleményetek csajok ?
2011. ápr. 9. 15:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

"kandikáló fekete szőrzetem"

Pfuuuj.

Ha fürdőnadrág nélkül mennék a strandon akkor majdnem minden NŐ de még a FÉRFIAK is NÉZNÉNEK.

de ez nem azt jelenti hogy tetszek nekik.

2011. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
De akkor miért néznek ? mosolyognak is olyan kedvesek velem Miért?
2011. ápr. 9. 16:46
 13/28 anonim ***** válasza:

fúúú ez a tudatlanság.. ezt nem bírtam ki nevetés nélkül ^^


szóval, szerintem nem azért néznek, mert tetszik nekik az, amit látnak... ohh yeah, ez mekkora! XD


viccen kívül, borotváld le, ha nem szeretnéd, hogy emiatt megbámuljanak.. de ha te ezt élvezed, akkor meséld be továbbra is magadnak azt, hogy tetszik nekik a "szőrzeted" és azért figyelnek.. :)

2011. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Próbáld ki!!!

Borotváld le csupaszra.

Menj ki a strandra bikiniben de úgy hogy beraksz egy betétet.

a "szárnyakat" hajtogasd ki ahogy kell.

Megnéznek vagy sem?

mart akkor nem a szőr miatt van.

2011. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
A barátnőmet is figyelik a pasik, eddig nem mert kopasz volt neki, most a szőrzet amióta látszik rajta nézegetik a pasik feltűnően.Igaz Ö sárga bikinit használ ha vizes teljesen átlátszik. szerintem a szőrzet az szépíti az arcunkat ez tuti.
2011. ápr. 9. 17:24
 16/28 anonim ***** válasza:
na neeem ilyen nincs ez 1 QWA NAGY FAKE!!!
2011. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
kössél egy tyúkbelet is a nyakadba azt is meg fogják nézni olyan kis szeksziboj leszel vele!
2011. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

jó, akkor most nyugodj meg, vegyél mély levegőt és gondolkozz el azon, hogy nem lehetséges-e az, hogy azért néznek meg, mert szőrös és ilyet ritkán látnak, meg idétlenül néz ki, ha kilátszik..


am kezdem azt hinni hogy fake, mert egy 28 éves nem, NEM lehet ennyire idióta.. XD

2011. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Fake
2011. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
FAKE!
2011. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!