Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akivel szoktunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel szoktunk a szexről is beszélgetni, h jó lenne egymással meg minden, de neki szerintem én másra nem is kellenék, v csak mint barát, de én többet szeretnék. Nem tom, h mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bezsélgess el vele és kérdezd meg tőle ő hogy gondolja. Utána dönts, hogy tényleg zseretnél-e tőle többet is vagy semmit sem. :D
2009. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre válaszolva:

Valóban úgy néz ki, hogy nem tudod mit tegyél.


Arra válaszolva, amit kérdezni akartál:

Mondd meg neki, hogy Te többet is szeretnél barátságnál. Ha ő is, akkor pár hónapig engedd, had bizonyítson, aztán akkor lehettek egymással.

2009. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már megint a várakozás.

Ne hallgass rájuk, ők hadd várjanak, te meg érezd jól magad.


A srác azért fog veled maradni, mert egy darabig köröztök majd szexelsz vele, jó lesz és még többet akar jót szexelni. A srácok így működnek.


Azt nem tudja itt egy két okos lány, hogy a faszit lehet egy darabig váratni, de utána megbosszulhatja magát a dolog. Jobb ha ezt is tudod. Ezt sosem írják le.

Csak mindig: Várjál meg ne add oda magad, várjál sokat stb. Ez egy bullshit.


Érezd jól magad ahogy neked kiadja a helyzet. És használjatok gumit. Elég már az ilyen témából itt :)


25/f

2009. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egykét okos lány?!


2. válaszoló vagyok, 22 éves férfi!

Az a fajta, aki nem a szexért van a nővel. Akinek szüksége van rá, de emellett számos dolog fontos neki. Ha már szexualitás, akkor fontos az érintetlenség számomra, hogy egy nőn ne menjenek át 15-en, hanem válogassa meg, kivel fekszik le. Előbb ismerje meg, és majd aztán eldönti, megérdemli-e.

Persze, ha a kérdező pont a másik oldalhoz tartozik, ahhoz, aki a szexnek él, akkor hajrá. De nem fogom neki azt tanácsolni, hogy nyugodtan tegye meg, mert magammal és a hozzám hasonlókkal is kiszúrnék. (Pontosabban magammal nem :) )


De tényleg használj gumit :)

2009. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!