Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végem:S Megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végem:S Megismerkedtem egy lánnyal, nincs barátja és elkezdtünk beszélgetni msn-n. Barát vagy Szerelem?

Figyelt kérdés
Elmúlt 3-4 hétbe találkoztunk is, nem lakunk közel egymáshoz sokszor ő jön ki hozzám és eggyüt vagyunk beszélgetünk mindenról szinte ami neki is titok nekem is. De smár nem volt csak puszi de abbol sok. Azt mondja jól érzi magát velem, egy közösségi oldalon a képe alatt irogatunk egymásnak úgyanúgy mint a szerelmesek. De sokszor elmondja nekem hogy kellene neki már egy pasi. Neki nem esik le hogy én többet akarok vagy direkt húzza az agyam?Csak nyártól tud rendessen eljárni,mert nemmondja meg miért sokat kell otthon ülnie. Szerintetek csak jáccik vele,húzza az agyam,vagy tesztel?
2010. jan. 17. 23:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

úúúúúúúristen...hát neked mondja,hogy te húgyagyú,legyél már a pasim.

azért mondja,hogy kéne pasi.

2010. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rád vár.Lépj!!!!
2010. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek az előttem szólóval:D

+ te vagy a fiú, ne ő udvaroljon ;)

2010. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
ember má johogy le nem támad...vagy mire vársz h megerőszakoljon?még nemjutott eszedbe h azér mondja csorikám h kéne neki pasi hogy fogd má fel h lépned kéne?:D
2010. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

jajanyám... :DD

pont ahogy az 1-3. írja

2010. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Amikor azt mondta neked, hogy "kellene már egy pasi"

kapásból rá kellett vágnod, hogy "hiszen itt áll előtted" vagy valami ilyesmi.

Ha másnem legalább tisztázódik a helyzet, hogy akar-e téged vagy csak barátjának tekint.

2010. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
És hogy kéne lépnem?Uristen,ezeket ahogy megláttam ugy megörültem imádom ezt a lányt az életemet odaadnám érte nem vagyok tapasztalt e téren:S
2010. jan. 17. 23:31
 8/35 anonim ***** válasza:
legközelebbi puszinál adj inkább csókot
2010. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
sablon kell?figy a legegyszerübb :D nah irta már gondolom neked h puszi vagy csok vagy akármelyik...na megkérded"és mikor kapom meg?:)" mikor találkoztok előhozod hülyeségből h "tartozol a puszimmal ..megkapom?" azt ha mosolyog má fél siker lesmárolod és kész ne letámadd mer ha nemakarja legyen ideje menekülni :D ..de nyugi akarni fogja...lehet hülye szöveg de hidd el beválik..tapasztalat :D
2010. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
írd majd meg a fejleményeket
2010. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!