Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem. Kivagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem. Kivagyok :S Mit tegyek?

Figyelt kérdés

....mit tegyek hogy el felejtsem? Ebben kéne segítség..:/

köszi előre is...


2011. ápr. 10. 21:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom,ez olyan megérzésféle.Sok lány szerelmes belém reménytelenül:)
2011. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
xD hát ezen nevettem...ego ottvan ;) :P
2011. ápr. 10. 22:23
 13/22 anonim ***** válasza:

Ez nem ego,csak hát ez az igazság,mit csináljak?:D

Egyébként honnan gondolod,hogy reménytelen?

2011. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ööö nem bizti hogy ezt most firtatnám, mi van ha tényleg te vagy...? :P
2011. ápr. 10. 22:39
 15/22 A kérdező kommentje:

de mindegy is...:/

a hangsúly a felejtésen van...:(

és te honnan veszed hogy sokan szerelmesek beléd reménytelenül...? ilyen népszerű vagy?

2011. ápr. 10. 22:55
 16/22 anonim ***** válasza:

nem kell kitörölnöd semmit , meg elkerülnöd sem ... Ahányszor meglátod , csak annyi jusson eszedbe , hogy úgyse fog menni !

Bár ettől lemegy majd az önbizalmad a béka S*gge alá , mivel előbb utóbb az összes hasonló karakterről ez fog eszedbe jutni , de hát nem tehetsz róla , mert reménytelen - vagyis nem reménytelen csak "Te" vagy a balfék

amúgy mennyi vagy 13 ? 14? vagy max 17 éves ?

2011. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
utolsó igazán kössz az építő válaszod...
2011. ápr. 11. 15:24
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha én ilyen fiatal lennék 100% os,hogy harcolnék a szerelmemért,és nem ismerném azt a szót,hogy reménytelen.!Csak hát 50 es vagyok és egy jóval fiatalabb férfibe vagyok szerelmes,ez már tényleg reménytelen!DE NEM A TIED!TEHÁT HARCRA FEL!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
erre már én is gondoltam, csak hát nem akarom elijeszteni magamtól...:) :/
2011. ápr. 12. 17:35
 20/22 anonim ***** válasza:

mondjuk próbáld meg.. vágj bele :D

tudod, hogy még előtted az élet, később bánni fogod h meg sem próbáltad.. nem élet-halálra megy csak egy pasi így fogd föl szépen!!! :D

2011. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!