Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom, annyira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom, annyira?

Figyelt kérdés

Pénteken a bnőm szülinapján találkoztam egy sráccal, és nagyon bejön^^ Viszont 16 vagyok és egy kapcsolatom se volt még... ezért nem tudom mit kéne csinálnom hogyan kezdeményezzek.

Facebookon bejelöltem ma, már vissza is igazolt^^ mit kéne csinálnom hogy elkezdjünk beszélgetni egyáltalán? Msn címet az adatlapján nem láttam, facebookon írjak rá? De milyen ürüggyel mert nyomulni se akarok... :S


(pénteken hazakísért éjjel hogy ne kelljen egyedül sétálnom, plusz nem diszkóban voltunk. És családias volt a hangulat a vgén nagyon, a kanapén egymásnak dűltünk, picit megsimogattam beletúrtam a hajába, meg ő is megsimogatta a külső részét a combomnak. Éjjel elköszönéskör csak 2 puszi volt :)


2011. ápr. 11. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
ebből má orál lesz!
2011. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lackaaa válasza:
Lányoknál gázos a nyomulás, azt ajánlom beszéld meg a barátnőddel, hogy tartson még egy olyan bulit amin "véletlenül" mind a ketten ott lesztek, és ott könnyebb a beszélgetés kezdeményezése, akár több is. 17 F
2011. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
írj neki h köszi h hazakísértél,és h jól érezted magad. megkérdezheted h ő hogyan érezte magát a buliba,meg ilyenek
2011. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamóca. ***** válasza:

írj rá hogy köszönöd hogy hazakísért, jól esett neked.

aztán ha már ott vagy kérdezd meg hogy van, elegyedj beszélgetésbe, és ha megy a bezsélgetés hozd fel hogy inkábbvegyen fel msnre, mert a face cset elég rossz.

2011. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

köszönd meg, h hazakísért facen üzibe meg kérdezd meg, h sikeresen hazaért-e v miután elkísért téged elment-e még vhova. (ne nyomulj, csk ilyen átlagos dolgokat kérdezz)

Ha visszaír, akk már tuti van esélyed!

Hátha kialakul 1 hosszabb beszélgetés/üziváltás ebből.


Lehet ő is pont ezen agyal, amin te, h mit írjon neked.

2011. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátnődet, hogy hozzon titeket össze.
2011. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!