Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem rég lettem 15, és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég lettem 15, és még nem volt barátom. Egyszerűen nem merek ismerkedni. Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés

Jó lenne meg szeretném meg minden, de nem merek ismerkedni, pedig már minden ismerősöm bepasizik lassan, én meg... :/ Nem vagyok különösebben ronda,kövér, sem sablonos, van saját stílusom... (bár nem rohanok a legújabb divatholmikért és nincs rajtam 8 kiló vakolat :D)


Valami ötlet? Hol lehetne ismerkedni vagy hogyan?

15/L


2010. júl. 11. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
először járd ki a gimit
2010. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

nem késtél még le semmiről, ráérsz még pasizni, mondom én ezt úgy, hogy 25 éves srác vagyok...

Az, hogy a barátnőid mind bepasiztak, téged ne befolyásoljon.

2010. júl. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Járj bulizni, de ott csak ismerkedj, h tudd ki miféle, és a srácok is megismerjenek, látásból. Suli, most nyáron meg mindíg mozogj ki vmerre, ülj be vhova a barátnőiddel, és ha összeismerkedtél más társaságokkal, akkor lehet vmi fiút jobban megismerni.

Nekem ezek jutottak eszembe.

2010. júl. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hol laksz? ha gondolod írj privit
2010. júl. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mondd meg hol laksz hátha tudunk javasolni vmit :P

18/F

2010. júl. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! 15 évesen én is feltettem kb egy ugyanilyen kérdést itt.:) Nem ismertem fiúkat, nem tudtam pasizni, csendes, visszahúzódó lány voltam, nem tudtam pasizni, nem mertem fiúkkal beszélgetni, nem volt önbizalmam. 16 évesen volt a fordulópont.:) Azt hiszem egy házibulin kezdődött az egész. A barátnőm meghívott egy éjszakai bulira, ahol voltak fiúk is. Nagy rábeszélés után anyáék elengedtek. Aznap éjjel rám hajtott 3 srác is, mind helyes volt, de én nem csináltam velük semmit, csak beszélgettünk. Az egyikükkel olyan jól elbeszélgettünk, hogy hajnali 2től reggel 8ig beszélgettünk és sosem fogytunk ki a témából.:) Pedig esküszöm egész addig nem tudtam egy sráccal sem beszélgetni, egyszerűen nem ment. Pedig nem ittam semmit, tökjózan voltam, nem tudom miért volt már minden. A buli után úgy volt hogy összejövök azzal a sráccal, de nem akartam elsietni a dolgokat, és nem volt semmi, most is jóban vagyunk, de csak mint barátok. A buli napján nekem megnőtt az önbizalmam - hisz több srác is rám hajtott, mondták hogy milyen szép vagyok, stb, de valószínűleg csak azért volt ez mert nem volt más szép csaj a buliban és kanosak voltak meg sokat is ittak.:D A lényeg hogy megnőtt az önbizalmam és utána már vhogy a fiúkkal beszélgetés is jobban ment. Ettől függetlenül az első barátomat msnen ismertem meg, aki úgy vett fel hogy megtetszett neki a kisugárzásom - mert látott az utcán... aztán megbeszéltünke gy találkát msnen és a 2. randin összejöttünk. Elég visszahúzódó voltam még vele szemben is. Aztán megtanított csókolózni. Pár hónap után kidobott, de a lényeg hogy teljesen feleddzett, már tudtam hogy viselkedjek a fiúkkal. Nem sokkal utána jött a második barátom, akivel azóta is együtt vagyok, és teljesen megnyíltam előtte. Ez most nem tudom hogy jött ide, de a lényeg, hgoy:

Hidd el, az idő megold mindent.:) Amúgymeg ha nagyon akarsz pasizni, menj ki a bnőddel strandra és flörtölj! Ha leszólít egy srác, akkor beszélgess vele. Ha másra nemis, legalább gyakorlod a flörtölést meg a beszélgetést, bele fogsz jönni, nyugi!:)

17/L

2010. júl. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kicsi vagy még
2010. júl. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Írsz nekem egy privit? :)

15 éves, "romantikus" sokak szerint kedves srác vagyok.

A többit inkább msn-en. :)


15/F

2010. júl. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Először próbálkozz mondjuk internetet, könnyebb így ismerkedni, az ember bátrabb msn-en, chat-en stb. Aztán, majd ha picit több lesz az önbizalmad, menni fog az személyesen is. :)
2010. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, mindenki :D majd próbálkozok :D Annyira még nem sürgős a dolog, tudom, hogy nem versenyre meg :D csak érdekeltek a tanácsok, elvégre itt a nyár :)
2010. júl. 11. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!