Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretkeztünk a férjemmel, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztünk a férjemmel, és egyszer csak véletlenül kicsúszott a puncimból, és a popómba csúszott vissza. Éltetek már át ilyet?

Figyelt kérdés
Ma reggel történt. Kutyapózban dugott épp a férjem, elég szenvedélyesen. Már nagyon közel volt a csúcshoz amikor kicsit kicsúszott, ő pedig lendületből visszalökte, de a hátsó lyukba ment véletlenül. Felsikítottam a fájdalomtól, de ő nem húzta ki mert épp elélvezett. Az első pillanat után végül is nem volt rossz érzés, éreztem ahogy lüktet a farka és spriccel belém. Kapott már más is ilyen "meglepetést"?
2011. ápr. 12. 12:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet véletlen. A pénisztörés általában így következik be (bár többnyire akkor, mikor a nő van felül) úgyhogy még jól is jártatok, ha egyikőtök sem sérült meg.
2011. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen nagy lendülettel eltörne a farka...
2011. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is volt már ilyen... Nem ment be rendesen, és annyira fájt, hogy nem is folytattuk, azt hittem, kettészakadok...
2011. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, jártunk már így. Először kellemetlen volt, de végül kértem, folytassa.
2011. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi is jártunk már így. Neki nem fájt egyáltalán, én viszont azonnal elugrottam a közeléből. Nem is volt kedvem folytatni semmilyen formában...................
2011. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
iet én is halotam már tényleg hihetetlenek hangzik :D
2011. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva, már csak a fájdalom miatt is... Sztem azért említsd meg neki h figyeljen jobban, ha nagyon fájt, mert tudom mennyire tud fájni. És nem fair, h nem érdekelte h neked fájt, azért mert ő épp elment...
2011. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!