Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » BARNULNI szeretnék! Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BARNULNI szeretnék! Nagyon fehér bőrű vagyok. Mivel kenjem agam szoli, vagy napozás előtt? VAgy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bemész a DM-be vagy Rossmanba és polcok vannak tele barnító/barnulást elősegítő kencékkel. Barnító krém gyors és hatásos, csak a legtöbb foltosan barnít és van, amelyik a ruhát is megfogja, valamint le tudod izzadni, ha pedig kicsit erősebben dörzsölöd meg a bőröd, akkor úgy mállik le rólad, mint a retek. Persze vannak jók is, de azoknak elég borsos az áruk, abból már szolibérletet is vehetsz. Ha pedig barnulást-elősegítő krémet veszel, azt szoli/napozás előtt pár perccel kell felkenni magadra, és attól hamarabb barnulsz le, és olyan is van, amibe fényvédő van, szóval ha fehér bőrű vagy, mindenképp az ajánlott, hogy kicsit védjen a leégés ellen.
2011. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon fehér bőrű vagy, akkor napozás vagy szoli = öngyilkosság.

Fogadd el, hogy ilyen a bőröd, ha kimész a napra nem barnulni fogsz hanem leégni, de nagyon!

2011. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szolit felejtsd el.

várj nyárig, aztán kend be magad, feküdj ki 10 percekre kb minden nap, és akkor majd fokozatosan valamennyire barnulsz... (én is nagyon fehér bőrű vagyok (mondjuk direkt) és tudom, hogy egy szoliban szétégne a bőröm)

2011. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amit a napozás és a naptej mellé ajánlok, az a béta karotin. Segíti a pigmentképződést, és a bőr védekező képességét is fokozza. 15 mg-ost vegyél.
2011. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

attól még hogy valaki fehérbőrű simán szolizhat.Nem ettől függ,hanem,hogy az illető pl napon leszokott-e égni,stb..Van aki hófehérke,mégis frankón megfogja a szoli és a nap is és nem ég le soha.Én ebbe a típusba tartozom.

Szóval ha ismered magad,hogy mennyire tudsz leégni a napozástól,akkor tudnod kell,hogy a legdurvább faktorú napozókrémet kell használni és nagyon kevés ideig napon lenni.Szolihoz pedig lehet kapni speciális védőkrémeket.Érdeklődj utána a szoliba,hogy ajánlja ott neked egyáltalán valaki,hogy szolizz!De persze ne valami kisbódés mezei szoliba menj,hanem minimum ergoline-ba...

2011. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Es miert baj, ha nagyon feher boru vagy? En is az vagyok, a napon leegek, a szoli iszonyat karos. Miert lenne baj, hogy feher vagy? Nem ertem...engem nem zavar. Inkabb legyek feher, mint kapjak borrakot meg kulonbozo borbetegsegeket, hamlo meg leegett bort.
2011. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
próbáld ki a szolit.Nem kell előtte bekenned magad semmivel se.
2011. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, az, hogy valaki fehérebb az átlagnál nem vonja feltétlenül maga után, hogy egyből leég. Én is fehérebb vagyok, sőt, több száz anyajegyem is van, de nyáron akarva-akaratlanul is iszonyatosan szépen, égés nélkül lebarnulok, akármennyi ideig maradok napon. Volt, hogy első nap a Balatonon elaludtam a napon, arra keltem fel, hogy a hattyúk jöttek vacsorát kunyerálni. És nem égtem le, hanem szép barnára sültem.
2011. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted a barnulás mitől egészségesebb mint a vörösödés? A barnulás a bőröd védekező mechanizmusa, annak a jele, hogy nagy mennyiségű sugárzást nyelt el. Kíváncsi leszek az anyajegyeidre 10-15 év múlva.


gyk. az elnyelt sugárzás soha, DE SOHA, nem ürül ki a szervezetedből, ebből a szempontból mindegy, hogy vörösödsz vagy barnulsz.

2011. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész barnulás egy nagy baromság, ráadásul még egészségkárosító is.

Miért érezzem magam szarul, mert fehér a bőröm? A cigányok és a négerek talán fehérek akarnak lenni?

2011. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!