Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember vagy? Egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember vagy? Egy kis ismerkedés?

Figyelt kérdés
Igazából szinte minden érdekel h. akik ide írnak miylen emberek,külső,belső tulajdonságok,általánosságok,problémák stb.
2011. ápr. 13. 07:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Akkor kezdem. 26 éves lány vagyok 10-es skálán szerintem 8-as,sminkelve 9-es.Vékony,sportos testalkat, szeretek sportolni,csak sajna lusta vagyok elkezdeni.Imádom az állatokat.2 éve vagyok együtt a párommal,akivel együtt is élek.Pesszimista tipus vagyok magammal és az életemmel, bár másokkal tudok optimista lenni.Dolgozom egy irodában és szüleimmel lakunk.16 évesen vesztettem el az akkori barátommal.Egyszer csaltam életemben,egy rossz kapcsolat miatt és sajnos elöbb jött a másik fiú mint a szakítás(pár nap múlva szakítottam vele).Nehesztelek anyumra h. anyagilag tönkre vágta a családot, állandóan panaszkodik és lelkiterrorban tart.Ja dohányzom,de volt 1 év amikor sikerült leszoknom, csak sok streszsz miatt visszaszoktam, viszont utálom a füstöt és elitélem aki terhesen vagy gyerek közelségében dohányzik.Kedves és aranyos vagyok :-) Érdekel mások élete és tapasztalata.
2011. ápr. 13. 07:24
 2/8 A kérdező kommentje:
ja és utálom a hazugságot, jobban mint a megcsalást.
2011. ápr. 13. 07:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia

irj privátot, szivesen beszélgetnék Veled.

29/F

2011. ápr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értem mit akarsz elérni ezzel a kérdéssel...


Egyébként kérdésedre válaszolva, 28 vagyok, férfi, dolgozom. Magas vagyok, sportos, de nem kigyúrt. Nincsenek káros szenvedélyeim, a pénzt nem verem el játékgépekben és nem is bulizom el minden hétvégén. Egyelőre még szüleimmel élek, de tervezek egy saját lakást venni a közeljövőben. Szüleimmel jó a viszonyom, ettől független szeretnék hamarosan elköltözni és a saját lábamra állni. Heteroszexuális vagyok, nincs párom jó ideje már, aminek szükségességét mostanában egyre erősebben érzem. Jelenleg is keresem Őt, regisztráltam társkereső oldalon is magam (sokak tanácsára). Anyanyelvem mellett angolul beszélek középfokon, németül is meg tudom értetni magam ha arról van szó.

2011. ápr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
CSak egyszerűen érdekel h. akik ide járnak milyen emberek.Mert midnenki az adott problémájáról ír,de engem érdekel maga az ember is h. neki milyen az élete,milyen külsőre és belsőre stb.Tudom ez anonim oldal, de épp ezért vagyok kíváncsi h.milyen emberek járnak ide.Amúgy köszi h. válaszoltál.Amúgy a meglátátsom h. sok oylan ember van aki szeret magáról beszélni(írni) és itt akkor nem feltétlenül a problémájáról hanem magáról írhat.Mivel ez nem társkereső ezért kamuzni sem kell, bár ki tudja lehet pont ez alapján fog valaki találni mgának vkit:-)
2011. ápr. 13. 07:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, hogy én is írok, ugyan nö vagyok.

Hát, mindenki gyönyörünek tart (én nem magamat), 10-es skálán smink nélkül 7-es, sminkkel 10-es... vékony vagyok nagy mellekkel, szöke, zöld szemem van...

kedves, önzetlen, pesszimista, picit lusta, intelligens, precíz emberkének tartom magam. Irányító típus vagyok párkapcsolatban, az életben meg ellenkezöleg. Pszichikai gondokkal küszködök. Nem voltam a hüség mintaképe sohasem, éppen a külsö adottságaimból kifolyólag. Rengeteg barátom volt, ezek közül csak 2x voltam szerelmes, hozzájuk viszont hüséges voltam/vagyok. 2 éve vagyok együtt a párommal, akivel tavaly házasodtunk, töle van egy 8 hónapos kislányom. Grafikával és modellezéssel foglalkozom.

Röviden és tömören ennyi :) (Hála istennek mivel anonim az oldal, lehettem öszinte. Ezekért már rég kaptam volna a leszólást, hogy micsoda egy beképzelt p.csa vagyok, pedig csak az igazságot írtam).

23/N

2011. ápr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Örülök h. írtál.Pont ezért tettem fel a kérdést és nem baj, h. nő létedre írsz, hisz nem csak a fiúkra voltam kiváncsi.Remélhet senki se fog leszólni itt senkit,mert nem ez volt a cél.
2011. ápr. 13. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:
16 éves fiu vagyok,190cm magam, 78kg, zöld a szemem. Nagyon szeretek sportolni,mindent szeretek tényleg, teniszben és a vizilabdában vagyok gyengébb , a többi tényleg elég jól megy :DD Szeretek emelett számitógépen játszani, nagyon szeretem az állatokat,van itthon 7macska,4kutya,és 200nál is több papagáj. Szüleimet eltudom viselni, bár néha tudnak nagyon unalmasak is lenni. Emelett nagyon szeretek iskolába járni, szeretem a barátaimat, imádok motrozni. Nem cigizem,nem drogozom,alkoholt csak mértékkel, 1-2 hétvégente 1 kis pohárral. Barátnőm még nemigen volt, de jól érzem magam igy is, valahogy teljes az életem most azon gondok nélkül is, bár sokan dicsérnek hogy szépvagyok, nem is tartom magam csúnyának, optimistán nézek a jövőben, szerintem mindent meg lehet oldani, akár 1 mosolyal is, és hát imádom az életet. Kedvenc szinem a kék, esetleg a naracssárga még, minden álmom hogy elérjek valami nagyot az életben, vagy legalább érezzem jó magam örökre ilyen jó a bőrömben . Remélem nembaj hogy ilyen fiatalon irtam :)))
2011. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!