Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mell felvarrat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a mell felvarratásról?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem undorító, mint az implantátum. Ha szülés után, vagy a kor miatt megereszkedett a mell, sajnos nincs más megoldás.
2011. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt férfiként vagy nőként írod?
2011. ápr. 13. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha lóg, akkor meg kell csináltatni. Sajnos nincs más megoldás a lógó mellre.

Illetve még lehet bele tenni egy HATALMAS implantátumot, de az úgy nem lesz szép szerintem.

2011. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 20/F.
2011. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is lógnak a melleim (nem ér a térdemig, de sajnos jól láthatóan lógnak), és még nem is szültem vagy szoptattam. Pénzem pedig a büdös életbe nem lesz rá, hogy felvarrassam. Szilikon nekem sem kellene, csak szép formás, nem lógó ciciket szeretnék. Ez van, így kell elfogadni magam. Szerencsére a párom sokat segít ebben, de néha azért még előtte is gátlásos vagyok emiatt.
2011. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én simán felvarratnám(bár nem lóg annyira még),na meg 1-2 számmal nagyobbat is szeretnék,de olyat ami természetesen muatt és nem két lufanak néz ki.Amúgy apárom szokott vele szekálni h. így is tetszik eneki de jobban tetszene ha nagyobb lenen.Én erre csak annyit modnok:Adj rá pénzt és örömmel megcsinálom(persze neki sincs rá pénze, úgy h. kénytelenek vagyunk ezzel együtt élni.:-)
2011. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!