Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bekockáztassam vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekockáztassam vagy ne?

Figyelt kérdés
Azt,hogy szerelmet valljak valakinek,akiről tudom,hogy vonzódik hozzám,de egyáltalán nem biztos,hogy viszonozza is az érzéseim?Ezzel a valakivel nem járok és ha akarom simán elkerülhetem vele a találkozást...mármint a vallomás után.Most viszont a kapcsolatunk "alkalmi".
2011. ápr. 13. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ezt neked kell tudnod. Egy próbát szerintem mindenképpen megér. Főleg így, hogy utána, ha esetleg rosszul sülne el, akkor nem kell mindennap néznetek egymást.

Szóval én kockáztatnék.


Miből gondolod, hogy nem fogja viszonozni, ha biztosra tudod, hogy tetszel neki?

2011. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Egyébként az "megkockáztatás", nem "bekockáztatás".

2011. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer élünk, próbáld meg! Csak nyerhetsz vele, akárhogy is alakul!
2011. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Merj fiam és élj! De csak akkor, ha srác vagy. Lányként ne add ennyire ki magad, csak akkor, ha biztos vagy a másik félben is.
2011. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát én lány vagyok...

Egyébként meg fogalmam sincs,hogy reagálna rá.Azért van sok kételyem,mert kedves velelm mikor együtt vagyunk,de ha nem találkozunk nem is keres,nem érdeklődik utánam...szóval mintha nem is léteznék.

2011. ápr. 13. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen!

En is lany vagyok; es en is megkockaztattam egy ilyen szerelmi vallomast. Nagyon rosszul sult el; a srac azota folyton bunko velem, pedig en voltam neki az elso es egyeduli(eddig), aki elmondta neki, hogy mit erez.

Gondolj bele; egyszer elsz, add meg magadnak az eselyt arra, hogy boldog lehess. Ha nem jon ossze a dolog, akkor ott a B terv es elkerulod tavolrol. Ennyi. Ha viszont meg se probalod, akkor lehet azon fogsz ragodni, hogy miert nem tette meg, mi lett volna, ha elmondod neki.

Sok sikert!

18/L

2011. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek.Jah,igazatok van.Megkockáztatom a dolgot.Majd ezek után messziről elkerülöm és kész.Nem érdekel ha beégek,nekem igy könnyebb,mert legalább tudom,hogy megpróbáltam!
2011. ápr. 13. 19:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!