Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek? Tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? Tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy van egy fiú aki nagyon nagyon tetszik,és nem csak külsőleg hanem belsőleg is. Én 14 vagyok ő 17. Tudom,hogy kissé vészes a kor külömbség,de az előző barátnője is ennyi volt bár már elég rég szakítottak. Bejelöltem az eggyik közösségi portálon,vissza is jelölt. Szerintetek hogyan kezdeményezzek én? Érdemes lenne? Előre is nagyon köszönöm!!
2011. ápr. 13. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebből nem lehet tudni, fent áll némi veszély de lehet hogy jól jönne össze.

hát mégis hogy? írj neki hogy Szia, meg szeretnélek ismerni vagy hasonló.

bátorság :D

De aztán előtte vizsgálódj kicsit szerintem hogy biztos érdemes-e írnod neki

2011. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha neked nagyon tetszik meg aktualis is lenne akkor csak hajraaa:P

Probald fel venni vele a kapcsolatot,irtad h bejelolted ot...kezdemenyezz....es lassan lassan kialakul:D

Persze nem kell lerohanni...elobb tudd meg h van eselyed,te is bejosz neki???....aztan ha igen akkor sinen vagy:P:D

Sok sikert!!!:)

2011. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor majd ráírok,de előbb kis bátorságot gyűjtök,mert elég félénk vagyok...:)
2011. ápr. 13. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
14 evesen en is felenk voltam...mondjuk ahhoz kepest most is:P.....de csak batran:D
2011. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!