Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés

SZiasztok! Nagyon elvagyok keseredve,mert akárhány fiú aki tetszik rám sem hederít. NEM nagyképűségből mondom,de elég szép vagyok,meg művelt is. Nem tudom mi a baj velem. Majd nem minden barátnőmnek van barátja,és ez rettentő rossz érzés. Nem is tudom,hogy igazán milyen választ várok csak jól esett kiadnom magamból,mert már nagyon padlón vagyok.

15L


2011. ápr. 13. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
majd ha 21 évesen is egyedül leszel, akkor rinyálj.
2011. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kössz... De én nem 21 évesen érzem rosszul magam hanem 15.
2011. ápr. 13. 20:11
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
15 évesen hova rohansz? Majd 30 évesen kezdhetsz aggódni... Ellenben tudom, hogy ma ez a divat, hogy minél korábban már legyen pasija az embernek, de bőven ráérne...
2011. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Ne aggódj! Az igazi így is, úgy is meg fog találni. Ne azt nézd, hogy minden barátnődnek van vagy nincs. Az ilyen "fiatal" kori kapcsolatok nagy része nem tart sokáig, szóval bőven van még időd! :)
2011. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És ha 21 évesen se lesz senkid, akkor mi van? Ez hülyeség. De még nagyon fiatal vagy, adj időt magadnak, biztos, hogy lesz pasid. Ennyi idősen én is ilyeneken problémáztam, de így visszagondolva már elég viccesnek tűnik :) Majd meglátod, te is jót fogsz rajta nevetni pár évvel később, amikor már együtt leszel álmaid pasijával. Szerintem csak az marad egyedül, aki egyedül akar maradni.
2011. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Utolsó előtti: Nem divatból szeretnék barátot,hanem azért,mert vágyom valaki szeretetére,akit én is szerethetek. A barátnőimet sem azért hoztam fel,mert miattuk szeretnék barátot,csak kissé irigylem őket,hogy van aki szereti őket. Talán majd előbb-utóbb nekem is eljön az a valaki...
2011. ápr. 13. 20:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Én 14 éves lány vagyok, ugyanolyan helyzetben, mint te.

Én is nagyon-nagyon vágyom egy barátra, mint testileg, úgy lelkileg is. De nem igazán akar összejönni a dolog. :(

De próbálok türelmes lenni. :)

2011. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztos te is tetszel valakinek, csak neked nem kell, mert csúnya.
2011. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szia! én is hasonlo helyzetben vagyok. igaz vannak sracok,akik helyesek,és probalkoznak nálam,de nekem csak az az egy kell:S és őneki meg pont én nem kellek...

de mind1 belenyugodtam. amugy azt szoktak mondani,h minel görcsösebben akarsz valakit magadnak,annal inkabb nemsikerül:D

amugy ha gondolod,fb-n megnezhetlek,h ha valamit kellene valtoztatni magadon,akkor en megmondom mit,h tetszel a fiuknak...én szeretek ilyen tanacsokat adni:) (ha gondollod ird le privibe a neved)

2011. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

he-he én 17 évesen ugyanígy vagyok vele (fiú) egyszer volt már egy randim, de béna voltam (lehet megengedte volna hogy lesmároljam de nem tettem, aztán elment a hajó...), és most depis vagyok a magánytól...f.asza

am miskolci, ha netán vmeik lány az:D

2011. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!