Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (tudom, fárasztó kérdés)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(tudom, fárasztó kérdés) Szabad sírnom? Miért nincs senkim? Mert most olyan szerencsétlennek érzem magam. Olyan borzalmas, szinte már röhögnöm kell!

Figyelt kérdés
Pedig nem vagyok csúnya, sőt, egészen csinos vagyok, tudok értelmesen beszélni, az alakom is elmegy, mások szerint meg főleg, nincsenek nagy defektjeim. Miért jutnak nekem mindig lúzer jelentkezők? Csupa szerencsétlen, életképtelen srácok, akikből maximum barátság lehetne. És ők mind reménykednek, én érzem magam rosszul, hogy mindenkit lekoptatok, hogy senkinek nem adok esélyt. Hiába keresek valakit már egy jó ideje, aki nekem való lenne, mindig csak ilyenekkel hoz össze a sors. Most mit lehet tenni még ezek után? Ma estem nagyon kétségbe, tegnap ejtettem az x-ediket. Olyan jó lenne már egy kis változatosság!
2009. júl. 6. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg :) én is így voltam még pár hónapja,és most láss csodát :) van egy fantasztikus barátom. szóval semmi gond nincs :)
2009. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

túl nagyok az elvárásaid a hódolókkal szemben!!!!!!!!


fel kell hogy világosítsalak tökéletes ember nincs a földön mindenkinek vannak ahogy te írtad defektjei


meg mi az hogy életképtelen szerencsétlen nem vagy te egy kicsit nagyravágyó aha a szőke hercegre vársz fehér ferrariban szerintem csak magaddal b@szol ki


még a magát tökéltesnek tartó ember sem biztos hogy fog kelleni annak a másiknak aki le se sz@rja

2009. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
"Miért jutnak nekem mindig lúzer jelentkezők? Csupa szerencsétlen, életképtelen srácok" - hát ebből látszik h lesz*rod a fiúkat.Már anélkül lekoptatod a fiúkat és esélyt sem adsz nekik h ismernéd őket. Nem is lesz senkid amíg te magad nem akarsz valakit. Azért ne akarj senkit se mert mondjuk barátnőidnek vannak pasijai neked meg nincs vagy mert cikinek tartod h te jól nézel ki és nincs senkid. Ezzel csak másokat bántasz meg, nem csak te magad leszel rosszul. Persze, lehet sírni, de nem lesz jobb... Nem fog változni semmi sem
2009. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
19:18 Bocsi, de mikor mondtam azt, hogy tökéletes vagyok? Azt mondtam, hogy nincsenek nagy defektjeim. Persze, vannak, mint ahogy másoknak is, de semmi olyan, ami kizáró ok lehetne bármikor is. Nem vagyok teljesen elégedett magammal, de teszek azért, hogy elfogadhatóan nézzek ki. És meg is ismerem azt, aki felől ilyen megszokottan elfogult módon itélkezem, mondom, hogy jó haverok lehetnek, sokan jófejek, rendesek. De ez kevés, ha egyszer nem vagyok szerelmes, nem jövök össze senkivel, aki jófej. Így hát hatalmas lelkifurdalással ejtem őket, tehát közlöm velük, hogy bocsi, de nem vagy az esetem. Lehet, hogy hirtelen kétségbeesésemben rosszul, elhamarkodva tettem fel a kérdést, akkor bocsánat. De szerintem ezért még nem kellett volna rögtön leoltani, mert a magány nekem is rosszul esik és kiábrándít a férfitársadalommal kapcsolatban.
2009. júl. 6. 19:38
 5/6 A kérdező kommentje:
19:30 Ja, és ilyesmiről sem volt szó:"Nem is lesz senkid amíg te magad nem akarsz valakit. Azért ne akarj senkit se mert mondjuk barátnőidnek vannak pasijai neked meg nincs vagy mert cikinek tartod h te jól nézel ki és nincs senkid." Nem a barátnőim miatt, mert nem tőlük irigylem el, akijük van. Persze, látom valakin, hogy most aztán tényleg igazán boldog, és akkor egy pillanatig bennem van az érzés, de leginkább nem ez hajt. Tényleg magányos vagyok már egy jó ideje, és fáj, hogy még igazán tapasztalatom sincs, pedig én tényleg igyekszem, csak sehol senki, aki akár csak egy kicsit is tetszene. És itt rengetegen írják másoknak, hogy: "hagyd ott, ilyen nem érdemel meg", meg hogy "ne maradj vele, én a helyedben már régen elhagytam volna" Tehát, ennyi erővel összejöhetnék valakivel, aki fizikailag sem vonz, ráadásul szerelmes sem vagyok, meg olyan defektjei vannak, hogy más témában lenne kedvem tőlük ide kérdést írni, hogy megkapjak egy választ, ami szerint ott kéne hagynom azt, akivel össze sem akartam jönni. Remélem, érthető voltam.
2009. júl. 6. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mit oltogatja mindenki, tisztára igaza van. én fiu vagyok, és komolyan szégyellem lassan hogy milyen velem azonos neműek léteznek.. csak egy igazi férfit akar. a kérdezőnek pedig, sztem próbálj meg te kezdeményezni, ha látod valakiről hogy "alkalmas". sok sikert
2009. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!