Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem már soha nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem már soha nem lesz senkim, és senki nem fog szeretni. Szerintetek is van okom ezek után ezt gondolni?

Figyelt kérdés

4X voltam úgy igazán szerelmes!Tehát nem ilyen kamaszosan,nem felületesen hanem tényleg nagyon szerelmes,1-1fiúba évekig.

Az elsővel nagyon jó barátok voltunk míg meg nem tudta hogy szeretem onnantól kezdve szemét volt velem lenézett és amikor tudott megalázott.

A másodikkal elcsesztem és bár jártunk 2x a második alkalommal ő szakított és azóta egyáltalán nem érdeklődik irántam.Bár szóba áll velem mint csaj szerintem már hidegen hagyom.

A harmadikkal is volt szerencsém járni de ő közölte velem hogy szépnek tart stb de nem tud belém szeretni.

A negyedikkel meg szépen alakult minden,úgy tünt tetszem neki,de ma kiderült hogy nős és van egy 3éves tündéri kisfia.

Szóval enyhén szólva ez nekem nem megy..

Bezzeg három olyan srác is van aki szeretne velem járni de nem elég hogy bün rondák szerintem egyik se 100as:S

De akibe én bele szeretek annak tuti nem kellek:S:(

Kezdek nagyon elkeseredni:(

Fiatalon szeretnék szülni az volt az álmom hogy a gyerekem barátja leszek nem a szigorú anyja de még egy normális párkapcsolatom sem volt és van nem hogy esélyem arra hogy gyerekem legyen.:(


2010. máj. 22. 17:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ezt hívják pechnek. Talán a rondák nem hagynának el. Próbáld ki.
2010. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Örök magányra vagy ítélve. Olvass könyveket!
2010. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hány éves vagy?
2010. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
20
2010. máj. 22. 17:16
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el. Tudom,hogy sz*r én is azt terveztem,hogy fiatalon szülők. Most lett is volna rá lehetőségem, de az élet úgy akarta,hogy ne jöjjön össze. Tudom,hogy nekem ő volt az igazi.
2010. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

köszi a gyors választ! XD

Szerintem még akkor sem dől össze a világ ha 25 évesen szülsz. :) 20 évesen nem kellene ennyire elkeseredettnek lenned.

2010. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nehéz nem el keseredni:(
2010. máj. 22. 17:18
 8/18 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy legalább neked volt, hogy összejött... Én eddig csak reménytelenül voltam szerelmes.

A nagyon jó barátosat én épp most éltem/élem meg, bár ő nem szemét velem, sőt, keres meg minden... De tudom, hogy csak barátként, bár reménykedek, hogy ez megváltozhat...

Amúgy szerintem ne nagyon görcsölj rá erre a nincs pasi-dologra, mert az meglátszik. Szórakozz, járj el barátokkal, barátnőkkel ide-oda, foglalkozz eleget magaddal, élvezd az életet! Előbb-utóbb egymásra találtok valakivel. :) Minden jót.

17/L

2010. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

(CSAK KÍVÁCSISÁGBÓL!)

Veszprémi vagy, kedves kérdező? :D

2010. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem, pesti
2010. máj. 22. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!