Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most csak szórakozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban,nekem már az első nap megtetszett,állitólag én is,de most már nem tetszik,hanem szerelmes vagyok.Ő mindig irogatott jófej volt,se suliba hozzám se szólt.Erre tegnap este sziveket küldött,meg közölte,hogy szeret,járni akar....erre persze én happy lettem,de ma meg azt halottam,hogy csak szórakozik velem,meg látja,hogy idegesít engem avval,hogy irogat,pedig nem idegsít.Erre ma kiakadtam,megkérdeztem,hogy mi a helyzet,meg ha játszik vele,akkor veszek neki egy barbit,szórakozzon azzal,erre azt mondja,hogy ő nem szórakozik,csak hülyült mikor azt mondta a haverjának,hogy nem szeret.Ám nem olyan nagy valaki a fiú,hogy döglenének utána a csajok....kis visszahúzódó,de viszont jóképű :/ és nem tudom,hogy mit gondol?suliba nem beszél velem,de állandóan néz :/ 15/L
2011. szept. 19. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem jó korosztályban keresel. Neked egy komolyabbak gondolkodó ember kell, nem egy retardált.
2011. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát..de nekem ő kell...de már nem értem....áh :/
2011. szept. 19. 21:15
 3/3 Tajparaszt ***** válasza:
Ciki még neki, hogy csajozik.
2011. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!