Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány évesen lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen lehet érezni hogy ez a szerelem örök?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ha van vkink és szeretjük akkor azt mondjuk örökké tart. De most többre gondolok. Arra amikor soha nem tudjuk elfelejteni stb. Hány éves korban lehet ez kb.? Normális 16 évesen ezt érezni?(12éves korom óta szeretek vkit és még mindig nem tudtam elfelejteni..:S)
2011. ápr. 14. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
semmi nem tart örökké, ez a rossz hír, a jó hogy a rossz dolgok sem...
2011. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valaki szerelmes és nem lát a rózsaszín ködtől, az mind ezt hiszi hogy örökké tart majd!


És ez nem korfüggő!!!

2011. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem örök. Az agyban lejátszódó kémiai változások azok, amiket együttesen "szerelemnek" nevezünk. Jellemzője h egy másik személyhez kötődve alakul ki.


Dopamin + szerotonin + endorfin + feniletilamin = szerelem


A feniletilamin szinte kb 1.5 - 3 év közötti időtartamig marad magas. Eddig tart a szerelem. Később már csak szeretetről vagy megszokásról beszélünk.

2011. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ezt a kémiás dolgot nem teljesen értem (bár ezt tapasztaltam, szóval egyet értek). De ha lecsökkent az a bizonyos hormon és elmúlik a szerelem, de más iránt újra fellángolhat, akkor az "eredeti" iránt miért nem?

2011. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyelj! ez most nálam is igy van!!! csak más szituácio, a barátommal az van h azt mondtuk örökre szeretjük egymást, az a valaki akit nem tudsz elfelejteni, az milyen?? ismer téged, volt valami köztetek??? ha ő is szeret még vagy valami akk hátha együtt lesztek, nyugi nekem is volt ilyen, de tovább kell lépni és akk elfelejted talán
2011. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!