Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most miért csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most miért csinálta ezt? Lányok légyszíves világosítsatok fel ti miért csinálnátok ilyet?

Figyelt kérdés

Na szóval ezelőtt barátokon keresztül megismerkedtem egy tök jó csajszival és tök jól érezte magát velem meg tök jól elnevetgéltünk sőt amikor nem találkozott velem kérdezte a barátomtól h hol vagyok miért nem mentem....szóval hiányolt

Na most bejelöltem facebookon és visszaigazolt de utána később le is törölt ez most mire volt jó?

17/F


2011. ápr. 14. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
én is csináltam ilyet lehet a haverjai megláttak az ismerösei között téged és kérdezgettek jajj ki ez ezért töröltem énis egy srácot.... de azóta meg beszéltem vele a dolgokat és járunk semmi baj nincs :) és visszajelöltem facen:D
2011. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha jó kapcsolatot akarsz,ahhoz jó internet is kell.:)
2011. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
talan van baratja es azert torolt le hogy ne lassa meg erre mas megoldas nincs hivd fel telon vagy talizzatok es kerdezd meg tole hogy mi a helyzet
2011. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja az hogy jól éreztétek magatokat az nem számít, lényeg hogy fészen be legyen jelölve...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, lehet csak azt akarta tudni észre veszed-e hogy törölt. -bár ha ez igaz legyen intő jel hogy a csaj nem normális.
2011. ápr. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom , én is lány vagyok de a legtöbb lányt én se értem:/
2011. ápr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!