Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek melyik tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy van olyan férfi, akinek olyan erős szőrzete van, hogy például mikor megborotválkozik, még akkor is látszik végig, hogy ott van a szőr helye.

példa:

[link]


Ne azt nézzétek, hogy ki van a képen, hanem magát a "problémát". Nos, engem most egy ilyen férfival hozott össze a sors. Nekem nagyon érzékeny bőröm van, és neki már másnap olyan szinten szúr, hogy van mikor a falat kaparom, annyira kipirosítja a számat és körülötte a bőrt. Más MÁSNAP is érzem és piros. Szóval erre nagyon oda kell figyelnem, hogy ne ragadjon el annyira a hév, viszont ez nem túl jó.


A másik kép, amikor ha megborotválkozik egy férfi, nem látszik, hogy ott lenne szőr, teljesen bőrszínű marad.

példa:

[link]

ez lehet, hogy éppen retusált kép, de a kérdéshez igazodik és neki nincs ott a szőr helye.


Szóval, a kérdésem. Lányok nektek volt olyan pasival dolgotok, mint az első képen? Ha igen, csókolózás után nem fájt nagyon a szátok, bőrötök?


És még egyzser hangsúlyoznám, hogy orrtól lefele nézzétek a képet!

köszi


2011. ápr. 15. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Pasimnak olyan arca van mint az elsőnek

Csókolózás után nem fáj

Engem nem zavar szerencsére:) És nekem sokkal jobban is tetszik úgy:)

2011. ápr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én pasim is olyan borostás típus mint az első. Kiszokott pirosodni az arcom de utána nincs vele gond, hamar megnyugszik a bőr. Szoktam is neki mondani hogy ő az én arcradírom.
2011. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokkal jobban tetszenek a borostás pasik, mint a babaarcúak. Párom is ilyen, imádom, ha van egy kis 2-3 napos borostája (vagy több :D),de neki az is jól áll, ha frissen borotválkozott. Semmi baja az arcomnak, akkor sem ha szúr egy kicsit.
2011. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, én nem a borostáról beszélek. Ha teljesen meg van egy férfi borotválkozva, valakinek látszik még úgy is a szőr, és még úgy is képes szúrni. Erről beszéltem.

A borostát én is szeretem, mert férfias:)

2011. ápr. 15. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Borosta Rulz!!

de tényleg.

ha a barátom meg akar borotválkozni mindig meg is kérde, hogy akkor borostás maradjon?

igeeen.

úgy a szexi :)

hiszen nem kisfiú kell nekünk.

akinek az kell annak babapopsibőrt kell varázsolni :D

2011. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Basszus én meg mindig tökéletesen simára borotváltam az arcom, ha randim volt mert arra gondoltam neki úgy jobb érzés velem smárolni, ha nem vagyok olyan mint egy sündisznó. Na erről ezek szerint le kéne szoknom :D
2011. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Látom, még most sem érti néhány ember a kérdésemet. Na, mindegy. Köszi a válaszokat, felejtsük el a kérdést.
2011. ápr. 15. 11:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondtad már neki a problémát? Lehet tényleg csak rosszul borotválkozik, azért marad szúrós. Én pl tudom bátyámról, hogy direkt csinálja így, mert a barátnőjének az jön be, ha ilyen borostásnak tűnik az arca!

Egyébként tudom miről beszélsz, bár nekem a néhány napos borostától van ilyen problémám. A szám körben teljesen kivörösödik, bedagad, és nem nyugszik meg. Amikor már nagyon fáj, akkor szoktam szólni a páromnak, hogy mostmár kicsit legyünk óvatosabbak, mert kellemetlen, aztán amikor elválnak útjaink, vagy lefekszünk aludni, beszoktam kenni jó vastagon Nivea krémmel (kicsi kék tégely), így másnapra elég jól helyre jön!

2011. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!