Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a kirohanás tőle, ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kirohanás tőle, ne akar látni? (Férfiaknak elsődlegesen)

Figyelt kérdés

Állandóan keres, telefonál, jön, de ma amikor amikor az egyetemen voltunk, (csoporttársak vagyunk), szószerint került. Nem köszönt , nem jött közel és kirohant minden szünetben. Úgy érzem miattam van, kerül.


Tegnap este még kedveskedett nekem telefonban. De mindig ez van, de ma durva volt, ahogy felállt óra végén és kirohant. Felnőtt férfiról van szó. :(


Nekem ez nagyon nagy fájdalmat jelent, nem értem. :(


2011. okt. 22. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hívna ha nem akarna semmit. De nagyon olyan szagú dolog mintha csak "kettesben" akarna veled lenni.


Társaságban nem mer veled találkozni. Ennek lehet valami oka?

Esetleg van valakije, akiről tudsz vagy nem tudsz??

Esetleg nem rossz a Te híred, s nem szívesen mutatkozna veled?

Esetleg jártál egy haverjával s ciki lenne neki ha együtt látna benneteket?

... vagy más valami?

hm????

2011. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Rossz hírem? Egész életemben egy párom volt.

Nem jártam senki mással. Itt ismert meg, a többiek is, semmi ilyen ok nincs. Mostanában csinálja ezt velem, és legfőképp ma kaptam ezt meg.


Talán úgy érzem azért lehet, mert volt közvetlen beszélgetésünk, amiből úgy értettem nagyon kedvel engem, ezt követte a tegnap esti hívása is. Lehet nem mer a szemembe nézni? De felnőtt férfiról van szó, ezt nem tudom elképzelni.

2011. okt. 22. 18:21
 3/9 A kérdező kommentje:
Most úgy megbántott ezzel, hogy nem hiszem, hogy fogadom a hívásait valaha is mától kezdve.
2011. okt. 22. 18:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Hány éves vagy? Mennyi a korkülönbség köztetek? Ez nem lehet ok?

S láttad az első felvetésemet is vagy csak a másodikra figyeltél?

2011. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindent végigolvasok, nem vagyok felszínes.


30 körüliek vagyunk lassan

2011. okt. 23. 16:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Azóta megkaptam tőle a kérdésemre a választ. Féltékeny.
2011. okt. 23. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismét ugyanaz vagyok.


Féltékeny??? Úgy hogy nem is vagytok együtt?? S ez neked mit jelent? Hogy esett? Nincs ennek egyéb jelentés tartalma?


Ha gondolod e-mailben is megbeszélhetjük. De ez csak egy opció.

2011. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megkérdezte mi van köztem meg egy ismerősünk közt, mert túl jóban vagyunk szerinte?!

Ez nem féltékenység, mi akkor?


Mi más tartalom, mire gondolsz? Írtam mailt.

2011. okt. 23. 21:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Válaszoltam neked. :D
2011. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!