Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen talált rátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen talált rátok az igazi nagy szerelem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
15 egy 21éves sráccal 1éve vagyunk együtt
2011. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod elhinni, de 12 évesen lettem szerelmes, halálosan és tényleg. aztán szakítottunk, 2 évig külön, nem is láttuk egyámást, nem is beszéltünk. és amikor találkoztunk 2 év 2 hónap után (én végig szerelmes voltam belé, senkivel se tudtam összejönni, vagy akivel összejöttem szakítottam vele, mert nem találtam bennük az én szerelmemet)minden nap sírtam hogy hogy hagyhattam hogy egy hülyeség miatt szakítsunk, bár nagyon kicsik voltunk.

Tehát 2 év 2 hónap után szerelem második első látásra. Szinte rögtön csókcsatába kezdtünk és összejöttünk. És azóta több mint fél éve együtt, bármit megtennék érte. Szó szerint életemet adnám érte. Nekem ez a nagy szerelem.

15/L

2011. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első 28, a második 30 évesen.
2011. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

21 voltam mikor megkaptam az első autómat, életem igazi nagy szerelme volt. De megöregedett, aztán a következő autómba már nem voltam szerelmes!


De a 3. automba első látásra beleszerettem! Tudtam hogy ő lesz az igazi!

2011. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

12éves voltam amikor szerelmes lettem egy srácba :)

3évig reménytelennek érzetem a dolgot,de amikor 15éves voltam,próbálkoztam nála egy picit,elkezdtünk találkozgatni,és összejöttünk:) Azóta együtt vagyunk.


most 19vagyok,Ő 25 :)

2011. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16
2011. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9-13éves koromig voltam nagyon szerelmes egy srácba először.akkor jöttem rá,hogy mi is az igazi szerelem.akkor úgy éreztem,hogy senkivel nem tudnék összejönni,csak vele.de nem jöttünk össze,és kiábrándított a viselkedése,mikor megtudta,mit érzek.aztán 14évesen beleszerettem egy másik srácba,de még éretlen volt hozzám.aztán a 14.életévem végén zúgtam bele egy harmadik srácba,akivel 1évet jártam és úgy éreztem ő életem szerelme,de ő sem elég érett,meg akaratos,durva,stb.ezért szakítottam vele.szóval végülis többször is voltam már szerelmes,de még nem jött el az "igazi nagy szerelem",mintahogy Te is fogalmaztál.de a remény hal meg utoljára :)
2011. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*9-től 13éves koromig.így akartam írni :D
2011. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
f/22. 1 éve tart :)
2011. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!