Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom őt kiverni a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom őt kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki irtóra tetszik. Elvileg én is neki de hát fogalmam nincs. Igazából én vallottam neki "szerelmet", de azt mondta, hogy ő még nem akar járni senkivel. De több embertől hallottam, hogy nem vagyok semleges számára..

Nyáron annyira nem találkoztunk. Sőt egyre kevesebbet. Pont tegnap határoztam el, hogy NEM ÉRDEKEL, FÚJ NEM IS TETSZIK, NEM IS SZERETEM.. Persze, hogy ma megint láttam..és persze, hogy rögtön egymás szemébe néztünk és wááá így hát nem nagyon vett jó irányt a saját magamat lebeszélem róla hadművelet..:S

Szóval én már kb. nem is akarok semmit mert ha tetszek is neki, nem hiszem, hogy be fogja vallani, CSAK KISZERETNÉM VERNI ŐT A FEJEMBŐL.. Lehetséges ez egyáltalán?!


2011. ápr. 15. 22:41
 1/3 A kérdező kommentje:
14/L
2011. ápr. 15. 22:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én is sokszor megpróbáltam egy fiút kiverni a fejemből de mindig akkor láttam. És aztán egyszer csak elmúlt az érzés. Szerintem minnél jobban akarod annál inkább nem fog sikerülni.
2011. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor majd elterelem róla a figyelmem;)
2011. ápr. 15. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!