Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van még ilyen férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van még ilyen férfi a földön?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a művészeteket, a múzeumot, operát, színházat. Ha azonban bármalyiket is szóba hozom, már vagy unalmas tökfej vagyok, vagy sznob. Egyiknek sem érzem magam, csak nyitott érdeklődésű vagyok és mivel vegyésznek tanulok, szabadidőmben szeretek ezekkel foglalkozni. Lehet találni még olyan férfit, akit mér érdekelnek ezek, vagy felejtsem el? Vagy engem már az sem érdekel, ha ő nem szereti, csak ne ítéljen rögtön negatív iranyba amiért engem érdekelnek ezek. (mielőtt jönnek a vicces kedvű hozzászólók, nincs a külsőmmel baj, 1-2 éve még modellkedtem is, csak a suli miatt abbahagytam)
2011. ápr. 17. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek közül csak az operát nem bírom, a többit szeretem. De az opera miatt sem nézlek le, csak éppen nem értem, hogy valaki hogyan szeretheti ezt a műfajt. Én meg olyan lánnyal találkoztam ritkán, akiket érdekel a művészet, a kultúra és mégsem bölcsész. Ritka érték vagy, ezt jobb ha tudod.
2011. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van még ilyen férfi, nem is egy...az én barátom is ilyen (nagyon nyitott érdeklődésű, mérnök tanuló és imádja a színházat, kiállításokat stb)

Szóval lehet, hogy rossz helyen keresgélsz...esetleg ezeken az alkalmakon kellene ismerkedned!


De semmiképp se keseredj el, vannak ilyen férfiak (nagyon sok), aki meg emiatt kiröhög arról meg van a véleményem...gondolom neked is :)

2011. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én magam is ilyen vagyok, csak már nem merem hangoztatni sem, mert kaptam pár, igen negatív kritikát ezért és ha ez nem lenne elég, egy "kedves hölgy" lazán kijelentette, hogy akkor Én bu-zi vagyok.....NO COMMENT.


A külsömmel annyi gond van, hogy nem vagyok metroszexuális és nem hasonlítok George Clooneyra sem pedig egy adoniszra, csak egy átlagos, ízléssel és stílussal megáldott Férfi vagyok.

2011. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó látni, hogy vannak még ilyen lányok. :)

Színház, múzeumok engem is érdekel. Ezt már én is megkaptam, hogy milyen sznob vagyok emiatt. Bár nem tudom miért sznobság az, ha néha eljutok színházba, múzeumba, hangversenyre. Annak ellenére, hogy reál beállítottságú vagyok és én is mérnöknek tanulok. Kikapcsolódásra jók ezek és még érdekesek is. :)


23F

2011. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
azért vannak jó páran akiknek ez tetszik, de arányaiban nézve azért keveseknek. mondjuk nem sok férfit-fiút ismerek aki szereti az ilyesféle szórakozást... én sem vagyok egy művész lélek, de egy jobb múzeumot szívesen megnézek és a színház is oké, operában még sosem voltam. szóval 1 legalább van, de mások is írtak, szóval legalább egy tucat!
2011. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Van ilyen férfi, de akkor ilyet is kellene keresned, és nem jóképűt.
2011. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok (23F)

Én meg már régóta kíváncsi vagyok egy operára élőben. Tervbe is van, hogy egyszer elmenjek. Most meg a Nyomorultak musical-en gondolkodok, ami lesz a nyáron.

Ismerőseim közül nem igazán szereti senki a musicalt, egyedül meg nincs kedvem menni...

Ha gondolod írj privátot.

2011. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Látom az opera kevésbé népszerű. Én kétszer voltam, nem tetszett, de a többit szeretem nagyon. Bár én művsuliba is járok :D 21/F
2011. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:45



Marhaság amit írtál. A tág érdeklődési kör nem függ össze a jóképüségtől.

2011. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11:52 Persze, de ha ilyet keresne, akkor nagyobb eséllyel találna. Csak hát a lányoknak mindig a jóképű pasik kellenek.
2011. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!