Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van még ilyen férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van még ilyen férfi a földön?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a művészeteket, a múzeumot, operát, színházat. Ha azonban bármalyiket is szóba hozom, már vagy unalmas tökfej vagyok, vagy sznob. Egyiknek sem érzem magam, csak nyitott érdeklődésű vagyok és mivel vegyésznek tanulok, szabadidőmben szeretek ezekkel foglalkozni. Lehet találni még olyan férfit, akit mér érdekelnek ezek, vagy felejtsem el? Vagy engem már az sem érdekel, ha ő nem szereti, csak ne ítéljen rögtön negatív iranyba amiért engem érdekelnek ezek. (mielőtt jönnek a vicces kedvű hozzászólók, nincs a külsőmmel baj, 1-2 éve még modellkedtem is, csak a suli miatt abbahagytam)
2011. ápr. 17. 11:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan vannak rajtam kívül is. Nekem pl. a felsoroltak közül az opera a kedvencem. Nem vagyok sznob, sem bu.i, sem szeretethiányos, okoskodó, autista. Egyszerűen csak szeretem. Én sem találkoztam még olyan férfivel, de nővel sem, aki osztotta volna a véleményemet (még az Operában sem, mert a többséget oda is vagy elhurcolja egy ismerőse, vagy ingyen kapott jegyet, vagy 60 éves sznob nénike, aki csak azért jár, mert az előkelő).
2011. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Művészet (festészet, költészet, grafika, fotóművészet kedvenc ;)), színház is jöhet, szeretem. Múzeum is, mert nagyon érdekel a történelem. Csak az operával vannak komoly gondjaim, erőse negatív érzelmeket táplálok felé xD:D

Szóval látod, van ilyen férfi :D

2011. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Heh, én is vegyésznek tanulok :D És tán pont a reálbeállítottság miatt, de ezek a hiperszuper művészetekben valahogy nem találok semmi érdekeset. Ezért inkább valami scifit olvasok helyettük. De nem utálom, amit szeretsz, csak nem rétem, lehet másokkal is ez a gond. Például az opera... tudod, laikusnak az opera az, ahol ha a főhőst leszúrják, ahelyett, hogy meghalna, énekel. De ha bemutatnák az ilyesmi érdekes oldalát is...


http://www.youtube.com/watch?v=08AR32iPfw4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=MZ3lXZT7PFY

http://www.youtube.com/watch?v=2cPOGozjeqE&feature=related

2011. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, mind hasznosra sikerült, tényleg köszönöm! Az operát én is csak élőben szeretem, mert lenyűgöz a látvány és a zene együtt, de otthon valahogy "belassít". Ezt a jóképű nem jóképű dolgot meg hagyjatok már a csudába. Én nem tudom, miért és hogyan lett ennyi komplexusokkal küzdő ember. Igen, jóképűt fogok valasztani, olyat aki nekem jóképű. Azért mert mondjuk, gyönyörűnek találom a szemét a kezét, vagy akár a szempilláját. Mások véleménye pedig nem érdekel, felőlem lehet ő quasimodo személyesen, ha engem le tud venni a lábárol egyéb tulajdonságaival. Szerintem ez a normális és értelmes lány/nő így gondolja.
2011. ápr. 17. 12:57
 15/16 anonim ***** válasza:
52%

Én is amellett, hogy polihisztornak készülök :-P, legfőképpen mérnöki vonalon mozgok.


És engem is érdekelnek, kivéve az operát, mert az olyasmi, hogy egy csávót leszúrnak, az meg nem vérzik, hanem énekel valami természetellenes hangon :-D.


De minden olyan tulajdonsággal is rendelkezem, amik alapján itt a gyakorikérdéseken én lennék a legtökéletesebb pasi...


Milyen kár, hogy nem keresek itt senkit sem :-D.

Pedig lenne választék... a "most teherbe estem-e" -lányok, meg a "járnátok egy olyan fiúval, aki baseball ütővel havonta szétveri a fejeteket", meg "miért nincsen barátom..." meg "miért csak bunkókkal jövök össze" -lányok... :-D


De vannak itt ám tudományosan magasan képzett, okos, értelmesek is... akik közül minden héten egy feltalálja az örökmozgót, meg azok, akik tudományosan értekeznek 5 oldalon keresztül, hogy miért kék az ég. (jó... bele lehetne menni a Raylight (((vagy hogy is hívják))) szóródás részletes levezetéseibe, de nem ez meríti ki az 5 oldalt.


Normális ember szerintem ide csak röhögni, meg baromságokat írni jön. Szerintem az se teljesen ép, aki világmegváltást szeretne elérni azzal, hogy az 50-es IQ-jú embereknek mondja a frankót és közben segít egyengetni az egóját, hogy félszeműek közt ő bizony király.

2011. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
32%

Utólagos javítás a teljesség igénye nélkül:


Rayleigh-szóródás (Előző hozzászólásomnál filctollal a monitorra rajzoljatok egy csillagot a megfelelő helyre!)


Aki megteszi, annak itt egy szerencsés nyeremény is:


AKCIÓ-AKCIÓ-AKCIÓ-AKCIÓ-AKCIÓ-AKCIÓ-AKCIÓ-AKCIÓ-AKCIÓ

!!!!!Ha kivágja ezt a kupont, vehet egy új monitort!!!!!

AKCIÓ-AKCIÓ-AKCIÓ-AKCIÓ-AKCIÓ-AKCIÓ-AKCIÓ-AKCIÓ-AKCIÓ

2011. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!