Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti abszolút undorodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti abszolút undorodtok azoktól a lányoktól akik dohányoznak? Ki se kezdenétek olyan csajjal? Ront ez a lány értékén?

Figyelt kérdés

Csak mert oké. ha valaki dohányzik az egy rossz szokás, de ettől még nem lesz valaki rosszabb ember.

És szerintem meg az aki, ez alapján ítél, és azt mondja, hogy azért nem jön össze valakivel, mert dohányzik, az azt az embert jellemzi, mert ez nem jelent semmit, attól még lehet valaki intelligens, okos, vicces és szép.

Abszolút elkeserít, hogy ilyen alapján ítél valaki. Vannak intelligens dohányosok, akiknek ALAP, hogy a csikket a tartóba dobják, hogy fedett helyen, buszmegállóban, vagy olyan helyen ahol emberek vannak nem dohányoznak, és miután elszívtak egy cigit képesek bekapni egy rágót.


Itt sokaktól olvastam, hogy "fúúúj dohányos", és biztos nem járnék, olyan csajjal, aki dohányzik". Szerintem az értelem és az érték ember függő, és nem szabadna egyből elítélni azokat akik dohányoznak.


19/L


2011. ápr. 17. 20:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én cigarettázok, és eddig majdnem minden lány akivel kapcsolatom volt cigarettázott...és elég sok lány ismerősöm is cigarettázott.


De ha nem cigiznék, akkor is nagy ívben lesz@rnám h cigizik e vagy sem!! Nem azt nézem egy csajnál.

2011. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

első vok..


még annyi teljesen igazad van!


Attól h cigizik, nem bunkó, és intelligens, stb stb, nem a cigitől...de mondjuk én még soha nem hallottam senki szájából sem azt, hogy ez egy idióta meg hülye meg bunkó meg paraszt , azért mert cigizik...

2011. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Az lehet, de a ruhádon ott a szaga, főleg ha sokat szívsz, meg ha mellette szívod, az szörnyű dolog.
2011. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nekem eleve negativ, ha valaki dohányzik, de egy dohányostól (mindegy, hogy nö vagy férfi) komondottan undorodom, mert BÜDÖS!

Egy lánynál meg eleve kizáró, mert egy büdös embert nem tudnék megcsókolni, legalább annyira gusztustalan, mint aki hetekig nem mosakszik.

25 F

2011. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Igazad van, hogy nem jó valakit emiatt elítélni, nem mondom, hogy undorodok egy cigis lánytól, de akkor sem könnyű(legalábbis nekem) egy láncdohányos csajjal együtt lenni...
2011. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Volt olyan, amikor én cigiztem, a barátom pedig nem. Tudtam, hogy zavarja, kevesebbet is cigiztem mellette, de ettől függetlenül megcsókolt. Nem hiszem, hogy a dohányzás befolyásolja azt, hogy mennyire szeret :)
2011. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Így van, nem a dohányzásnak semmi köze ahhoz, hogy egy lány vagy egy pasi szereti e egymást, és hogy tetszenek e egymásnak.


Mert ha úgy látod őt meg az utcán, hogy NEM dohányzik és úgy ismered meg és beleszeretsz és később derül ki...akkor kidobod mert azt mondod h cigizik, és azt mondod, hogy "NEM SZERETLEK TÖBBÉ MERT CIGIZEL!"???

2011. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
nem mondom, hogy nem állnék szóba dohányos csajjal, de sokat ront az összképen. mivel én már leszoktam erősen bántja az orrom a füst és az a "szag". hátrány!
2011. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

na igen ez érdekes kérdés

elítélni nem , és nem is ezen múlna hogy összejönnék vele

DE én folyton próbálnám lebeszélni róla és ebből azért később már lehetnek problémák

2011. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 krameri ***** válasza:
elég sokat ront, de ha tetszik a lány, akkor nagyon nem befolyásol. De viszont egy számomra semleges lánynál már negatív(ha én tetszek neki, és hajtana rám, akkor ez indok, hogy ne szeressek belé)
2011. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!