Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti abszolút undorodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti abszolút undorodtok azoktól a lányoktól akik dohányoznak? Ki se kezdenétek olyan csajjal? Ront ez a lány értékén?

Figyelt kérdés

Csak mert oké. ha valaki dohányzik az egy rossz szokás, de ettől még nem lesz valaki rosszabb ember.

És szerintem meg az aki, ez alapján ítél, és azt mondja, hogy azért nem jön össze valakivel, mert dohányzik, az azt az embert jellemzi, mert ez nem jelent semmit, attól még lehet valaki intelligens, okos, vicces és szép.

Abszolút elkeserít, hogy ilyen alapján ítél valaki. Vannak intelligens dohányosok, akiknek ALAP, hogy a csikket a tartóba dobják, hogy fedett helyen, buszmegállóban, vagy olyan helyen ahol emberek vannak nem dohányoznak, és miután elszívtak egy cigit képesek bekapni egy rágót.


Itt sokaktól olvastam, hogy "fúúúj dohányos", és biztos nem járnék, olyan csajjal, aki dohányzik". Szerintem az értelem és az érték ember függő, és nem szabadna egyből elítélni azokat akik dohányoznak.


19/L


2011. ápr. 17. 20:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem, attól, hogy valaki cigarettázik, még nem undorító nem gonosz és nem egy idióta igénytelen ember, és nem ettől rossz ember!


Mindenkinek vannak káros szenvedélyei!


Attól hogy valaki cigarettázik, még nem kell leminősíteni azt az embert, hogy ez bunkó köcsög mihaszna!

2011. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
En soha nem veszek cigit sajat penzbol, miota eggyut vagyok baratommal azota tole kapom a cigit, es elotte is a barati kortol, igy eggyaltalan nem koltok cigire (mert ne mar, hogy fizessek az egessegem rontasaert)... Emellett kb heti 15 szalat szivok, vagyis az meg 1 doboznyi sincs...ragozok mindig, igy csak a kezemen erezheto...szerintem ha a szuleim 1 eve nem vettek eszre, vagyis nem ereztek, pedig napi 6-7 orat othon vagyok nappal, akkor nem erezni rajtam, igy nem tudom miert lenne hatrany ez 1 olyan pasinak aki nem cigizik...:D
2011. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

megismétlem: akkor még nem dohányoztam. És a szaglásommal minden rendben.

Ha valaki veled szemben elmegy az utcán, te arról nem tudod megállapítani, hogy rendesen mossa-e a ruháit, és igényes-e.

A cigifüst meg csak akkor érezhető valakin, ha előtte 1-2 órával dohányzott, utána nem. És ennyi idő alatt bőven kiürül a tüdő. És addig is ott a rágó.

Különben meg, ha valakiről tudod, hogy nem szereti a cigifüstöt, és számít neked, akkor nem fogsz cigizni mielőtt vele lennél/találkozol.

Ez mind igényesség.

2011. ápr. 18. 16:22
 24/24 anonim ***** válasza:
Engem zavarna.Egyrészt iszonyú káros, másrészt idővel bizony meglátszik a külsőn.Sokakat ismerek akik a párjuk kedvéért leszoktak, és hidd el, maguknak tették a legnagyobb szívességet vele.Persze ez nem azt jelenti h nem járnék ilyen lánnyal, hiszen ha tényleg bejön nem ezen fog elbukni a dolog, de egyértelmű negatívum.
2011. ápr. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!