Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti abszolút undorodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti abszolút undorodtok azoktól a lányoktól akik dohányoznak? Ki se kezdenétek olyan csajjal? Ront ez a lány értékén?

Figyelt kérdés

Csak mert oké. ha valaki dohányzik az egy rossz szokás, de ettől még nem lesz valaki rosszabb ember.

És szerintem meg az aki, ez alapján ítél, és azt mondja, hogy azért nem jön össze valakivel, mert dohányzik, az azt az embert jellemzi, mert ez nem jelent semmit, attól még lehet valaki intelligens, okos, vicces és szép.

Abszolút elkeserít, hogy ilyen alapján ítél valaki. Vannak intelligens dohányosok, akiknek ALAP, hogy a csikket a tartóba dobják, hogy fedett helyen, buszmegállóban, vagy olyan helyen ahol emberek vannak nem dohányoznak, és miután elszívtak egy cigit képesek bekapni egy rágót.


Itt sokaktól olvastam, hogy "fúúúj dohányos", és biztos nem járnék, olyan csajjal, aki dohányzik". Szerintem az értelem és az érték ember függő, és nem szabadna egyből elítélni azokat akik dohányoznak.


19/L


2011. ápr. 17. 20:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
29%

Igen nálam ez abszolút kizáró ok. Csak az ostoba, primitív, komplexusos, lusta munkakerülő (amíg cigiznek addig sem kell dolgozni) dohányoznak.

És szerintem mérhetetlenül önzőek is. Apám 16 éves kora óta dohányzik. Sosem érdekelte, hogy hó vége van, számlát kell befizetni, kaját kell venni, a napi két csomag cigit akkor is megvette, mert ugye az jár neki. Minden dohányos függő, mert nem érdekli őket, ha a másiknak szenvedést okoznak, csak a saját függőségük kielégítése érdekli őket. A különbség csak az, hogy a cigi legális és akár 60 évig is el lehet élni vele, a kábítószer pedig nem és 25 évesen beledöglik az ember. Úgyhogy igenis rossz emberek!

2011. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ront az értékén, hiszen nem nyújt kellemes látványt.

Ez olyan, hogy az sem nyújt szép látványt, aki hájas, zsíros a haja.

Azért is kevesebb, mert nem tartja fontosnak az egészségét, nem törődik magával, hanyag, igénytelen benyomást kelt, és minősíti a fiút is, aki a párja.

2011. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A dohányzás olyan tulajdonság mint a piálás,drogozás stb. ! Van akinek bejön van akinek nem. Ez egy kezdődő kapcsolatban igenis eldöntendő tulajdonság, hogy elfogadom-e vagy sem! Nálam nem jön be az ilyen lány!
2011. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én dohányos lány vagyok, de volt olyan barátom, aki nem cigizett, sőt, kifejezetten utálta. Soha nem cigiztem, amikor velem volt, és ha mondjuk nem suli után találkoztunk, hanem előre megbeszélt találkozónk volt, akkor amikor készülődtem, zuhanyzás után már nem gyújtottam rá, hogy ne érezze rajtam a szagát. Én nem tartom magam rossz embernek amiatt, hogy dohányzom, de azt is megértem, ha valakinek ez kizáró ok egy kapcsolatban, nem vagyunk egyformák.
2011. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Számoljunk egy kicsit.

Vegyél egy héten 3 doboz cigit, legyen egydoboz cigi csak 500.

3X500=1500

Egy átlagos hónap 4 hétből áll.>>4X1500= 6000

Na igen, ez végülis nem sok pénz, de ezt elkölthetnéd hasznosabb dolgokra is! Pl a pasiddal közös programokra mehetnétek...

Ezt igazából én nem értem, hogy mi értelme van a ciginek, mert szerintem csak ártassz vele magadnak, egészségügyileg, és anyagilag is.

Ettől függetlenül összejönnék egy dohányzó csajjal, volt is dohányzó barátnőm.


18/F

2011. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nálam a dohányzás kizáró ok. De ez nem jelenti azt, hogy valami ostoba bunkónak nézek minden dohányost.
2011. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy hiába határoznám el hogy ez a csaj tetszik és nem érdekel hogy cigizik, de egyszerűen rossz a szaga. A lehelete, a ruhája, a bőre illata nem egy természetes, nőies, finom illatot sugároz, hanem bagót.

Szóval nem az a gond hogy a cigit gyilkosnak tartom, vagy ilyesmi, csak a szaga rossz és azon nehéz változtatni.


24/F

2011. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Igen, nálam kizáró ok. Büdös és ndorító. A szája, a keze, a ruhája, a haja stb. mindenhonnan ez a szag jön. És a parfüm csak ront rajta. És baromi sokba kerül.
2011. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Ez például sosem tudtam megérteni, hogy azt mondják büdös meg igénytelenen.

Én egy éve dohányzom (nagyon ritkán szívom, heti max 1-2 doboz), a barátom 5 éve dohányzik (ő sokat szív), és 1,5 éve vagyunk együtt.

Amikor megismertem én egyáltalán nem cigiztem (nem miatta kezdtem el) és SOHA nem éreztem rajta, max miután elszívta a szálat közvetlenül utána. Egyetlen ruháján nem lehetett érezni, se a haján se a bőrén, mert igenis aki rendszeresen mossa a ruháját, fürdik, renderesen most hajat, kezet, rágózik, azon NEM LEHET ÉREZNI. csak miután közvetlenül elszívta, meg a cigizés után 1-2 óráiga kezén esetleg. És innentől már a dolog szintén nem dohányzás, hanem igényesség kérdése.

Igénytelen emberek pedig ugyanúgy vannak a nemdohányosok között is.

2011. ápr. 17. 22:50
 20/24 anonim ***** válasza:

"aki rendszeresen mossa a ruháját, fürdik, renderesen most hajat, kezet, rágózik, azon NEM LEHET ÉREZNI. csak miután közvetlenül elszívta, meg a cigizés után 1-2 óráiga kezén esetleg"


Ezt csak olyan valaki mondja, aki vagy dohányzik, vagy valami miatt nem érzi rendesen a szagokat. Én az utcán több méterröl megérzem, ha valaki dohányos, még akkor is, ha éppen frissen mosdott és átöltözött. A lehelete (tüdeje) van tele ezzel a szaggal, meg a börébe is beivódott és egyszerüen büzlik. És azok a nök, akik utána még parfümöt is tesznek magukra, azok majdnem olyan szagúak lesznek töle, mint egy nyilvános WC.

SOk esetben már azt is meg lehet érezni, ha egy dohanyos bejön egy zárt helyiségbe - egyböl árasztja a büzt.

Ha arra gondolok, hogy egy ilyen büzölgö valakit meg kellene csókolnom, akkor már a hányinger kerülget.

2011. ápr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!