Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egyértelműen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egyértelműen nem jönnek be a magányos típusok?

Figyelt kérdés
Az antiszociális férfiak, vagy akik csak kicsit is kilógnak egy társaságból, nem szerepelnek, nincsnek folyton középpontban, azok nem is kellenek, vagy csak nem veszitek észre őket?
2011. ápr. 17. 23:19
1 2
 1/14 Kingaa1 ***** válasza:
59%
Hát hogy mondjam, a megismerés után eldöntöm ezeket!
2011. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem érdekelnek, én is ilyen vagyok.
2011. ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is. Nem vagyok visszahúzódó, vagy zárkózott, de általában ezt gondolják rólam, mert sokszor nem látom értelmét pofázni.
2011. ápr. 17. 23:27
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha nem feleslegesen beszélsz, hanem tudod, hogy mikor, mit kell mondani, az csak jó, és árulkodik az intelligenciádról. Én azokat kedvelem, akik társasági emberek, de nem vágynak a középpontban lenni, részei a társaságnak, de nem irányítói.

22/L

2011. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalat alapján még csak embernek sem tekintenek, ha nem vagy hangos, bunkó, nem káromkodsz, nem részegedsz le minden másnap stb. Sajnos a legtöbb "társaság" ilyen. Ha egyéni akarsz lenni, azt nagyon nem díjazzák. Mi erre az én válaszom? Az, hogy úgy kell nekik. Inkább tartom a saját értékrendemet és leszek magányos egész életemben, minthogy beálljak a sorba.
2011. ápr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, mert én is ilyen magányos lovas vagyok. Ez nem jelenti azt, hogy buta vagy bunkó lennék, mert amúgy sokat és sokféle kategóriában olvasok, aki hozzám szól azzal is kedvesen elbeszélgetek bármiről. Ott van a gond, hogy nem jövök ki a korosztályommal, egyszerűen más világ vagyunk. Amit tapasztaltam, hogy nem igazán tudnak hozzászólni olyan dolgokhoz, amihez én igen, én pedig azokhoz nem tudok, amikhez Ők igen. Engem nem érdekel a ValóVilág, nem iszom, nem ilyen tombolásokban meg ilyesmikben lelem az örömöm, hanem olyan dolgokban ami már nekik túlságosan is "jófiús" vagy "egyszerű". Már nem igazán járok társaságba, pont ezért mert éreztetik velem, hogy kilógok a sorból. Régebben ha beszélgettem egy-egy lánnyal akkor pár perc után éreztem, hogy furcsának tart, meg nem akar semmit, pedig a külsőmmel nincs gond (legalábbis ahogy én meg tudom ítélni). Szóval én is kíváncsi vagyok, hogy a magamfajtákhoz hogyan állnak a lányok.

20/F

2011. ápr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok

szerintem semmi baj nincs veletek nem baj , én is ilyen vagyok,de én lány :P,de azon képest én járok bulizni, de ha úgy van akkor egy hónapig ki sem teszem a lábam itthonról :D

Ezzel semmi nincs , meg kell találni egy olyan nőt aki hozzátok illik:D

20L

2011. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyértelműen de! Az én párom is ilyen, és épp azért vettem észre, mert a legjobb barátjával ellentétben csak ő csendben meghúzódott a többiek mögött. Felkeltette az érdeklődésem, felém akkor nem nyitott annyira, aztán beszélgettünk e-mailben és szép lassan kinyílt.

Szerintem a "csendes srácok" akkor cseszik el, amikor még a felé sem nyitnak aki érdekli őket.

2011. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem,ha van egyéniséged,különlegességed,kedves is vagy,akkor egyáltalán nem baj.sőt,előnyösebb is mintha ilyen nagy bandázó, menő gyerek lennél. :)

így olyan titokzatos vagy....:)

2011. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nemtom,nekem barátnőim(akik jó csajok) a titokzatos,inkább visszavonultabb csávók tetszenek,de az tényleg fontos ,hogy legyél kedves,legyen személyiséged,de ha a csajjal vagy,akkor ne zárkózz be. :)))

most is egy ilyen pasi tetszik,tényleg nem tépi a száját,semmi és minden csajnak bejön,pedig nem is annyira jóképű(nekem is).Szóval (Y)

17/L

2011. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!