Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egyértelműen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egyértelműen nem jönnek be a magányos típusok?

Figyelt kérdés
Az antiszociális férfiak, vagy akik csak kicsit is kilógnak egy társaságból, nem szerepelnek, nincsnek folyton középpontban, azok nem is kellenek, vagy csak nem veszitek észre őket?
2011. ápr. 17. 23:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

00:43-as vagyok.

Már nem azért (nem nagyképűségből), de szerintem az ilyen "magamfajtáknak" sokkal egyedibb a személyiségük, mint a többieknek, akik megjátszák magukat, hogy ilyenek meg olyanok. Tisztelet a kivételnek! Mi nem akarjuk előadni, hogy különbbek, jobbak lennénk mint amilyenek valójában vagyunk, így tényleg velünk beszélgettek és nem pedig azzal a szereppel akit eljátsszunk épp, hogy bevágódjunk nálatok :). Bárki aki hozzám szólt (mégha bunkónak is éreztem kicsit) mindig beszélgetőtársra találhatott bennem, szóval én nem vagyok annyira zárkózott. Nyilván nem osztom meg egyből a legféltettebb titkaim meg ilyesmi, de lehet velem beszélgetni. Vagyis lehetett, amíg társaságba jártam, de ahogy fentebb említettem túlságosan is azt éreztették velem, hogy kilógok a sorból, így igen csak elidegenedtem a régi "haver"októl és már egy ideje nem járok sehova. Itt a neten sincs könnyű dolgom találni egy hozzám illő lányt aki el tudna fogadni ilyennek és emellett még tetszene is.

20/F

2011. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Talán azért, mert túlságosan különlegesnek gondolod magad. Mindenki szerepet játszik, csak te azt gondolod, hogy a te szereped kobb, több. És hidd el, a divatos cuccok, mozdulatok és szófordulatok mögött is nagyon sok értékes ember van.
2011. ápr. 21. 10:36
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem gondolom. És nem, nem játszok szerepet. Nem egy ilyen esetet láttam, amikor az egyik "menőgyerek" a falkájától leszakadva teljesen normális volt, el lehetett vele beszélgetni, a haverok előtt viszont beszólt, belém kötött. Ha valaki tényleg értékes, akkor miért gondolja, hogy szerepet kéne játszania? :)

Amúgy elismerem egoistán, kicsit bicskanyitogatóan hangozhatott a fenti válaszom, de nem tartom magam különlegesnek, egyszerűen csak vagyok aki vagyok.

2011. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ilyen fiú :)

Pont ezért tetszett meg! Nem szeretem amikor valaki ott jópofizik a középpontban és mindenkinek a "barátja"...

Persze, havernak jó, de többre nem.

2012. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!