Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire túlérzékeny lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire túlérzékeny lennék, hogy ilyen dolog is szíven üt? Mit csináljak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. A helyzetem az, hogy van egy srác, ő 23 éves, és hát, hozzám nem lakik valami közel. Még fél éve ismertem meg kb, csak akkor még volt kapcsolata. Mára már tudja hogy totál bele vagyok esve, meg minden, de nem mondott rá semmit, csak egy vigyorgó fejet, meg hogy majd megbeszéljük. Olyan volt, mintha magasról tett volna rá. Aztán amikor szakítottak, tulajdonképpen nem mondott el nekem semmit. 4 évet voltak együtt.Pedig én úgy éreztem, hogy akár vakon megbízna bennem, amikor sikerült személyesen találkoznunk akkor is olyan távolságtartó volt. Lehet túl hamar vallottam be a felé táplált érzelmeimet, és nem tudta hova tenni,vagy tényleg nem érdekelte. Egy nap msn-en, miután 3-4 napja nem beszéltünk, megláttam nála kiírva hogy (L)P...Már majdnem kánkánt jártam, olyan boldog voltam, hogy esetleg én, és végre kimondja hogy ő szeret. Ráírtam, és kérdeztem tőle, hogy és kit is szeretsz? Amikor közölte velem, hogy a kocsiját.(.....) Egy világ omlott össze bennem, annyit írtam neki, hogy most remélem tudod hogy darabokra törted a szívem, ő küldött kilencvenhárom kérdőjelet, mire kijelentkeztem. Szíven ütött...Iszonyatosan. A nyamvadt kocsiját szereti és nem engem. Lehet még a volt nője felé táplál érzelmeket, de amikor mondta még annó 920 ba hogy majd megbeszéljük, azóta beszéltük. És már nem is emlékszik rá? Ennyire túlérzékeny lennék?
2011. ápr. 18. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szomorú. De szerintem hiú reményeket táplálsz.

Ne legyen igazam!

2011. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!