Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem találok senkit mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem találok senkit mert túlérzékeny vagyok és kb fél, egy év kellene amíg teljesen megbízok valakiben?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam itt, hogy nem szívesen törődnének lelki sérült lánnyal, de akkor meg nem is szeretik.. :S Tényleg ennyire "látszik" pl a kisugárzásból, hogy gyengébb vagyok, mint a többi lány?? Találhatok valaha olyan embert aki meg tudna gyógyítani és tudna szeretni????
2009. dec. 17. 13:29
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Esetleg tapasztalat fiúknak ilyen lányoknál?
2009. dec. 17. 13:30
 2/31 anonim ***** válasza:
54%
Van tapasztalatom, rohadt idegesítő az állandó bizalmatlanság és igen, látszik, hogy gyenge vagy.
2009. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
32%
én nem tudnék 1 évig várni rá, hogy megbízz bennem. pár napot maximum, esetleg néhány hetet, de már az is húzós.
2009. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Szeretethiány=idegesítő hm.. érdekes.

Első találkozástól kezdve néhány nap? Nem mindenki ilyen megbízható..

2009. dec. 17. 13:39
 5/31 anonim ***** válasza:
74%

Leginkább magadat kell tudnod meggyógyítani. Saját magadnak kell szembenézned a problémáiddal és megoldani őket.


Nyílván nem tehetsz róla, hogy milyen körülmények közt nőttél fel. A lelkisérültséget általában szerzi az ember. Mindenesetre már neked kell kilábalni belőle. Saját magad jobb megértésével és sok munkával.


Egyébként engem rettenetesen kiborít, amikor valakire fél-egy évet kéne várni. Hamar lezárom az ilyeneket.


A lelkisérültség ami engem zavar az főleg abban áll, hogy nem bízik meg bennem a lány, amikor nyugodtan megtehetné. Ugyanakkor szexuálisan gátolt, nem érzéki, nem életvidám. És ami legirritálóbb fél megtenni bizonyos lépéseket a kapcsolatért, amire egyébként ő is vágyna! 5 hét a maximum, amit ki tudok húzni ilyen lánnyal. Nem tudom szeretni az ilyeneket, mert szinte ellenem dolgozik a kapcsolatban és félelme megbénítja az egész dinamikát.

2009. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem.
2009. dec. 17. 13:44
 7/31 anonim ***** válasza:
Mennyi, körülbelül?
2009. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
17 és 20 között. Amúgy pl egy egy hónapos kapcsolat még igazán ki sem alakult.
2009. dec. 17. 13:50
 9/31 A kérdező kommentje:
Mi köze ennek a korhoz? :DD
2009. dec. 17. 14:14
 10/31 anonim ***** válasza:
67%
Még csak meg sem mondod az igazi korodat? Na mindegy. Menj el sztem jógázni, vagy meditálni. Akkor szembetudsz nézni egy csomó mindennel.
2009. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!