Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Gáz ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Gáz ha a pasi nem az a szálkás alkat?

Figyelt kérdés

A napokban fogok lefeküdni a barátnőmmel és eléggé nagy problémáim vannak.

Fiú létemre komolyan annyira aggódok a testem miatt hogy ezt már gáznak érzem. Nem merek lefeküdni a barátnőmmel azért mert nem kockás a hasam, és mert nagyobb a fenekem. 178 cmhez vagyok 70 kiló. Sportolok is de akkor sem nézek ki nagyon izmosnak inkább olyan sportos hasasnak.

Tehát ha szeret a lány akkor ha meglát meztelenül és látja, hogy a behúzott has helyett egy pocak van akkor sem hagy el nem?( komolyan röhejes amit írok, de nem tudom jobban leírni a problémámat, remélem érthető)


2011. ápr. 19. 01:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

178/70 -> simán lehet dagi! A mai férfiak semmit sem sportolnak! olyan vékony kezük van, mint egy nőnek, miközben miközben látni lehet, hogy a bőr alatt mindenhol több cm zsír van! Vékony kéz, vékony láb, pókhas. Gusztustalan. Utálnám magam, ha így néznék ki.


Nem számíts arra, hogy azt mondjuk nem számít! De számít! Akik edzenek, odafigyelnek a kajára, az öltözködésre, jól néznek ki sokkal könnyebben érnek el sikereket a csajozásban. Ez van.

2011. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Akik edzenek, odafigyelnek a kajára, az öltözködésre, jól néznek ki sokkal könnyebben érnek el sikereket a csajozásban. Ez van"


hát ha a csaj egy plázap*csa akkor ez számit persze


egyébként nem

2011. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"hát ha a csaj egy plázap*csa akkor ez számit persze "

Ez egy rendkívül buta sztereotípia! A kisportolt alak, a férfias határozott megjelenés minden nőből pozitív érzelmeket vált ki, intelligenciától, iskolázottságtól függetlenül. Azonos egyéb tulajdonságok mellett (!!!!) a sportosabb pasi a nyerő. Ez TÉNY, ezen nincs mit vitázni.


Aki olyat mond, hogy neki kifejezetten nem tetszenek a sportos, jóképű férfiak az

a) hazudik

b) eleve arra kondicionálja magát: ő se szép, ezért úgyse kaphat jó pasit, meg lehet ideologizálni, hogy elve vézna pocakostat akart!


Fiúk, férfiak! Nem ördögtől való dolog sportolni, adni a kinézetre! Mondom egy természettudományos doktorival a hátam mögött. ;-) És elhihetitek, ez közel sem plázákban tesztelt elmélet.

2011. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok


se csúnya nem vagyok,se nem hazudok,anonim oldal


a tinilányoknál másképp van,de ugy 20-22 év felett már nem igazán számit ez

és most én is irjam ide hogy milyen diplomám van?:D röhejes az előttem válaszoló ezzel...


kérdező: nyugi,azért van veled,mert IGY tetszel neki,ruhán keresztül is látszik a testalkatod,ruha nélkül is tetszeni fogsz

2011. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok bátorítást. Persze én is sportosnak vékonynak szálkásnak akarok kinézni, de én nem bírom, ki, hogy este ne kajáljak egy jót, mert hogy kockás maradjon a hasam. Ha már tök fáradt vagyok, nem akarom magamra erőltetni még azt az 5 hosszt, hogy több zsír jöjjön le rólam.

De amúgy meg jó lenne úgy kinézni, de éveken át én ezt nem bírom betartani és nem is akarom.

2011. ápr. 19. 15:00
 16/16 anonim ***** válasza:

A lányok jó részének nem igazán jön be hogy a párjuk napi több órát testedzéssel tölt.

Gimiben még van rá idő,utána ha még erre is elmegy napi 2 óra,akkor nem marad idő együtt lenni.


És olyan jó hozzábujni úgy egy pasihoz hogy nem kell félnek hogy az 50 kilómmal összenyomom...


én azon az elven vagyok hogy amig felbir engem emelni,addig elég erős...

2011. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!