Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtátok/fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtátok/fogadnátok ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom (fiú) szerelembe esett. Ráadásul az egyik osztálytársunkba, akivel eddig is jóba voltunk mindketten.

Most úgy érzem mintha ez a lány kiszorítana. Mondhatjuk úgy is, hogy féltékeny vagyok. Két napja ezen agyalok és görcsölök. Mi tévő legyek? Nem tudom mit tegyek és hogyan kéne erre a dologra reagálnom. Esetleg saját tapasztalatok? Ez a helyzet új és nem tudom kezelni.

Ti hogyan dolgoznátok ezt fel? Mit tennétek ilyen esetben?


F/18


2011. ápr. 19. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a a fiú IS és a lány IS a barátod,akkor mi a probléma?


Ha nem vagy szerelmes a lányba miért zavarna?


Boldog kapcsolatban lesznek remélhetőleg,te pedig egy hellyel csúszol a ranglistán ami teljesen természetes,ezért vagyunk még itt..:)

2011. ápr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont ez zavar. Jóba voltam mindkettőjükkel. Eddig ha elmentünk valahová nem éreztem azt, hogy akkor nekem most le kéne maradnom, de ők most már együtt vannak, nem lehetek folyton a "nyakukon"
2011. ápr. 20. 00:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát megértem, szarul tud esni :s de ez ellen nem tudsz mit tenni, el kell fogadnod. Velem is volt már így. Akkor nagyon bosszantott, de idővel rájöttem hogy ez márpedig ilyen. Szerelmes az ember, az a legfontosabb neki. De te a barátja vagy, ettől még nem kell megromolnia a barátságnak :)
2011. ápr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!