Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sokszor élvez beléd egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokszor élvez beléd egy fiú, attól nem megy tönkre a hüvelyflórád?

Figyelt kérdés
Nem féltek attól, hogy egy idő után legyngül a szervezeted emiatt, és jobban hajlamos leszel a fertőzésekre? Működik ez így nálatok? Hogy beléd élvez a párod, de semmi bajod tőle hosszú idő után se?
2011. ápr. 20. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
semmi bajom:)
2011. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak mert én a hüvelyflóra felborulásával kűzdök 4 hónapja, nem áll vissza, és a doki mondta hogy minden aktus után és hetente egyszer irrigáljak. A másik meg mondta hogy ne. Akkor most mit csináljak? Félek, hogy ha egyszer rendbe jövök a sperma tönkretesz. Lehet nem az volt a ludas, mégis megfordult ez a fejemben. De akkor jó ha már van egy ember akinek semmi baja :)
2011. ápr. 20. 12:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Használj gumit,az a biztos!
2011. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azért szedem a gyógyszert, hogy mellette még a gumival is bajlódjak! Gumiba nekem nem megy.
2011. ápr. 20. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Jogos, az ember nem azért szed gyógyszert, hogy még gumit is használjon, én is utálom! Sőt attól nem egyszer előfordult, hogy viszketés meg egyéb dolgok nálam, én sem szerettem. Gyógyszer sokkal jobb!
2011. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, a hogy nem kell a viszketés elé, nem figyeltem!
2011. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát attól nem hiszem, hogy lenne.

Talán keres egy másik dokit. Nem lepődnék meg, ha kiderülne, valamilyen fertőzésed van.

2011. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt egy időben hogy minden nap belém élveztek többször is .Főleg amikor kolis voltam.De nem ment tönkre a hüvely flórám.
2011. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem van hogy hogy felborul miatta, ezért nem mindig belém élvez a párom, hanem előtte kiveszi... Egyébként az irrigálással csak ártasz magadnak. Heti 1-2, max 3 alkalommal intim lemosó, használj jó anyagú bugyikat, erősítsd az immunrendszered :) Jah és szex után szeretek megmosakodni ott lenn, sokkal jobb!
2011. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!