Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 3 pasi?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 3 pasi?!

Figyelt kérdés

Van 3 fiú aki szerelmes belém..(3-an legjobb barátok már nagyon régóta) Az egyikkel járok már féléve.. De 1 hónapja felvetette a másik 2 fiú közül az egyik, hogy mi lenne ha "titokban" járnánk... Elsőnek mondtam neki, hogy szó sem lehet róla,de rájöttem hogy Ő is nagyon tetszik nekem és nagyon fájt amikor 2x is nemet mondtam neki. szóval felhívtam másnap hogy akkor próbáljuk meg titokban...

De ez a "titokbanjárosfiú" elment buliba a másik 2 fiúval jól berúgtak és elmondta hogy mi "titokbanjárunk". Erre nem tudom hogy de emlékszik az a bizonyos 3. fiú (pedig állítólag ő is nagyon berúgott mert szülinapja volt) és most avval zsarol, hogy elmondja annak a fiúnak akivel először kezdtem járni mert ugye Ő erről semmit sem tud..

Nagyon félek, hogy elmondja holnap mert mondta, hogy hnap fognak talizni... És azt mondja, hogy csak akkor nem mondja el ha szakítok mind a 2-vel és vele leszek.. vagy legalább titokban vele is...

Meg ilyeneket mond (vagy ír neten, sms-ben) h úgy "belémrakná..." Meg h úgy "áll neki mint a cölöp ha ott vagyok.." etc

Régen nem volt ilyen de most hogy megtudta ezt az egészet kb. így megőrült. Én meg nagyon félek hogy ez kiderül, és mindenki megtudja a suliban meg én leszek a rossz r*banc..

(én is tudom, hogy hülyeség volt belemenni ebbe a titokban járásba)

Na szerintetek mit csináljak elmondjam én ezt az egészet? Vagy járjak 3. fiúval is hogy ne mondja el? Nagyon nem szeretnék összeveszni avval a fiúval akivel elsőnek kezdtünk el járni.. Már nagyon megbántam ezt az egészet, v alaki segítsen. =/ :(

14Ł


2011. nov. 19. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nem gyerek lennél, akkor mást mondanék, de mivel az vagy ezért a következőt javaslom:

Te mondd el a barátodnak, hogy a barátja erre a hülyeségre rábeszélt, de megbántad, és nem történt semmi, és a harmadik barát ezzel akar zsarolni.

Valószínűleg a barátod lapátra tesz, mert hibát követtél el (ha nem, akkor tényleg szeret), de még fiatal vagy, lesz másik.

Amúgy a harmadik biztos nem szeret, csak dugni akar, a második meg szemét, mert a barátja háta mögött megkörnyékezi a barátnőjét. Jobb, ha megtudja a barátod, milyen barátai vannak.

2011. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát jó úton haladsz, hogy az legyél. Szerintem felejtsd el mind a hármat. Majd lesz egy valaki, akinél fel se merül, hogy mással titokban járj.
2011. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, az 1. válaszoló elmondta az egyedüli lehetséges, megoldást. Mielőbb, még a zsaroló előtt beszélj a fiúddal-

csak ő szeret(het) ez majd kiderül az idők folyamán.

A 2. rivalizál

a 3. zsarol (és nagyon izléstelenül és durván, otrombán)

- ezek olyan dolgok, amik a szeretetet aláássák - ilyenekbe nem szabad belemenni soha!

Legyél bátor, és őszinte - az a szeretet segítésére van.

A szeretet pedig mindent legyőz.

2011. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat..

Igazából az első fiút szeretem és nagyon félek h dobni fog ezért :( a 2.fiú az csak egy ilyen hirtelen nem tudom mi volt egy rossz döntés már megbántam...

Msn-en webcam előtt az előbb elmondtam a "titokbanjárós" fiúnak h ezt most haggyuk abba mert ez így nagyon nem jó, és elkezdett nekem könyörögni (szó szerint) hogy ne, mert ő nagyon szeret, és tudja hogy nagy szemétség amit csinál(unk) =/

Nagyon rossz volt végighallgatni :'(

Olyan Sz*mét R*bancnak érzem magam hogy mindenkinek fájdalmat okoztam és becsaptam őket ... ='(

2011. nov. 19. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:

helyes, ha a 2.tudja, hogy nagy szemétség: akkor tudja, hogy miért nem csinálod, miért kell abbahagyni.. Nem akarok nagy szemétségben lenni- mondd meg, de inkább őt kerüld a későbbiekben.


Ne marcangold magad, 14 évesen hibákat elkövetni - és abból tanulni - ezt csinálja mindnen ember.

Igen, ez a legnagyobb nehézség:a dolgokat utólag értjük meg, visszafelé, az életet viszont előrefelé kell élni.


Az 1. válaszoló tapasztalatból tudja, mit kell csinálni.

Legyél őszinte a fiúdhoz, bármi lesz a következménye, csak úgy jó. (valószínű először nagyon mérges lesz, mert a barátairól van szó- a rivalizálás meg egy nagyon nehezen elviselhető és kezelhető dolog)

Legyél a fiúddal őszinte mégis, hűséges és tiszta.

2011. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!